پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد:

اعتراض به مالیات بر ارزش افزوده؛ عامل اصلی تجمع بازاریان


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: عامل اصلی تجمع بازاریان بازار زرگران یزد اعتراض به مالیات بر ارزش افزوده بوده است.

به گزارش یزدامروز؛ سرهنگ محمدرضا مزیدی با اشاره به مطالب مطرخ شده در مورد امنیت بازار خان یزد به دنبال قتل جوان طلافروش یزدی اظهار داشت: یکی از دلایل مهم تجمع زرگران بازار یزد در تاریخ ۲۹ شهریورماه سال جاری در مقابل استانداری یزد و دیگر تجمع‌ها در بازار و ...، در اعتراض به موضوع مالیات بر ارزش افزوده و فرآیند و چگونگی آن بوده است.

وی عنوان کرد: برنامه ریزی برای این تجمع به زمان قبل از حادثه قتل مرحوم حق شناس برمی گردد و البته این حادثه موجب برانگیختن احساسات بیشتر زرگران بازار خان یزد شده است.

مزیدی بیان کرد: استان یزد از نظر شاخص های مختلف امنیتی دارای رتبه بسیار خوبی است و حتی نظرسنجی از مردم نیز حاکی از احساس امنیت مطلوب در بین شهروندان یزدی است.

وی ادامه داد: امنیت تولید اجتماعی و محصول مشارکت و همکاری آحاد جامعه و اقشار مختلف اجتماعی است که البته به لحاظ احساس امنیت بالا در استان، بروز و وقوع برخی از جرایم و آسیب ها، ناشی از کم توجهی بعضی از مردم است که امیدواریم مردم هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.

مزیدی یادآور شد: پلیس تمام امکانات و تلاش خود را برای دستگیری سارقان به کار گرفته و به زودی شاهد دستگیری و مجازات آنها خواهیم بود.

استان یزد به لحاظ بروز جرائمی نظیر شرارت، سرقت مسلحانه و قتل در رتبه های آخر کشور قرار گرفته است.

 

منبع : مهر

انتهای پیام/ب


آخرین اخبار آخرین اخبار