پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


اعدام کودک خردسال توسط داعش


گروهک تروریستی داعش یک خانواده عراقی شامل پدر،مادر و کودک خردسال شان که نتوانسته بودند از شهر الرمادی مرکز الانبار فرار کنند، اعدام کرد.

به گزارش یزدامروز به نقل از جبهه جهانی مستضعفین به نقل از پایگاه شبکه خبری العالم، مقام های عراقی اعلام کردند که خانواده مزبور دیروز صبح درون یک خودرو که رهسپار محور شمالی الرمادی بود، در نزدیکی خیابان اربعین تحت اشغال داعش توسط این گروهک قتل عام شد.

داعش دو روز پیش تهدید کرد اعضای هر خانواده ای که بخواهند از الرمادی به سمت نیروهای عراقی در حال پیشروی به سمت مرکز شهر فرار کند، اعدام خواهند شد.

تقریبا ۱۵ خانواده عراقی تاکنون از الرمادی از منطقه جویبه واقع در شرق این شهر به سمت کریشان گریخته اند و هنگ های وضعیت فوق العاده الانبار از آنها استقبال کردند.

تارنمای الرأی الیوم به نقل از مقام های عراقی گزارش کرد: این خانواده ها به بخش الخالدیه در استان الانبار انتقال داده شده اند. این خانواده ها پس از سپری کردن ماهها در مناطق تحت اشغال داعش به دلیل گرسنگی، خستگی و ترس در وضعیت وخیمی بسر می برند.

گروهک تروریستی داعش دست پرورده آمریکا و صهیونیسم در ماههای گذشته با تسلط بر بخش های مهمی از خاک عراق جنایات بیشماری درحق مردم عراق و ساکنان مناطق اشغال شده روا داشته است. داعشی ها دارای اندیشه وهابی تکفیری افراطی هستند که توسط برخی از کشورها منطقه رواج داده می شود. این گروهک بر اساس یک دستور کار منطقه ای و بین المللی در صدد ویران کردن منطقه و سپس تجزیه آن هستند.


آخرین اخبار آخرین اخبار