پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول بسیج دانش آموزی استان یزد:


مسئول بسیج دانش آموزی استان یزد گفت: 3 گروه 10 نفر از دانش آموزان جهادگر یزدی به مناطق سیل زده و آسیب دیده پل دختراعزام شدند.

محمد اسلامی در مصاحبه با یزدامروز؛ با اشاره به اجرای بیش از 30 عنوان برنامه در هفته دانش آموز گفت: دیدار جمعی از دانش آموزان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و همچنین به صدا درآمدن زنگ استکبار در مدارس استان از دیگر برنامه های اجرا شده در این روز هستند.

مسئول بسیج دانش آموزی استان یزد در ادامه با اشاره به اردوهای متعدد دانش آموزی از شرکت دو هزار و 200 دانش آموز در اردوی چهار روزه طرح شهید بهنام محمدی خبر داد و گفت: این تعداد دانش آموز در ایام تابستان با حضور در اردوگاه شهید صدوقی سانیچ در این طرح شرکت کردند.

اسلامی با اشاره به حضور دانش آموزان بسیجی در اردوهای جهادی و محرومیت زدایی اظهار داشت: در زمینه اردوهای جهادی در سال جاری 1305 نفر روز عملکرد داشتیم که این آمار تقریبا 2 برابر دستورالعمل ابلاغی بوده و خدمات محرومیت زدایی در مناطق محروم استان نظیر آسفیج یهایاد، خضراباداشکذر صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: البته 3 گروه 10 نفر نیز از دانش آموزان جهادگر یزدی به مناطق سیل زده و آسیب دیده پل دختراعزام شدند.

این مقام مسئول با بیان اینکه دانش آموزان یزدی در طرح اردوی هجرت که با هدف نوسازی و بهسازی مدارس انجام می شود نیز حضور چشمگیری داشتند ابراز داشت: در این اردو 9900 نفر روز از دانش آموزان بسیجی استان شرکت داشتند.

اسلامی در پایان در خصوص اردوی راهیان نور گفت: در سال گذشته 750 دانش آموز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند که طی 4 روز از مناطق عملیاتی یادمان هوزیه، دهلاویه و دیگر مناطق بازدید کردند

وی پیش بینی کرد: با اجرای طرح از 18 آبانماه در سال جاری تا پایان طرح 750 نفر از دانش آموزان یزدی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار