پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی یزد خبر داد

اعزام یکصد و نود مبلغ به مناطق مختلف یزد به مناسبت ایام شعبانیه


معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی یزد با اشاره به هفته مهدویت و ایام ارتحال امام (ره) گفت: ۱۹۰ مبلغ و مبلغه به مناسبت ایام شعبانیه به مناطق مختلف یزد اعزام می‌شوند.

به گزارش یزدامــــــروز، حجت الاسلام علی کارگر، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی یزد روز گذشته (۳ خردادماه) در نشستی در سازمان تبلیغات اسلامی یزد با اشاره به و مبلغه به مناسبت‌های شعبانیه و هفته مهدویت و همچنین سالگرد ارتحال امام (ره) گفت: با توجه به اهمیت تبلیغ در جامعه ما ۱۹۰ مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف اعزام می‌کنیم.

 

وی افزود: این مبلغان به بخش‌های مختلف جامعه اعزام می‌شوند که برگزاری نماز جماعت، بیان احکام و مسائل دینی، تبیین اهمیت اقامه نماز جماعت، سخنرانی، حضور در مراسمات هفته مهدویت و مراسمات بزرگداشت ارتحال امام (ره) از جمله این برنامه‌ها است.

 

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی یزد خاطرنشان کرد: با توجه به مسائل و مشکلات مختلف و همچنین برنامه‌ها دشمنان برای انحراف جوانان در جامعه ما برنامه‌هایی را در این راستا داریم که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری کلاس‌های آموزشی و تحلیل مسائل روز اشاره کرد.

 

وی همچنین ادامه داد: با توجه به لزوم تبیین جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به طرق مختلف و راه‌های مبارزه با آن این اداره برنامه‌هایی را در جهت وحدت بین شیعه و سنی و تبیین اندیشه‌های ناب امام خمینی (ره) برگزار می‌کند.

منبع: خبرگزاری شبستان


آخرین اخبار آخرین اخبار