پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد خبر داد

اعزام 600 مبلغ به مناطق مختلف استان یزد/استقبال بی نظیر یزدی ها از دبیرستان های صدرا


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد در سخنان پیش از خطبه های نمازجمعه گفت:در ماه مبارک رمضان سال جاری 600 مبلغ از استان های یزد،تهران،مشهد و قم به مناطق مختلف استان جهت تبلیغ امور دینی اعزام شدند .

به گزارش یزدامروز به نقل از یزدرسا؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد در سخنان پیش از خطبه های نمازجمعه با اشاره به سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) این سازمان را شجره طیبه امام راحل عنوان کرد وبه تشریح برنامه های این سازمان پرداخت.

حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی گفت: در ماه مبارک رمضان سال جاری 600 مبلغ از استان های یزد،تهران،مشهد و قم به صورت خانوادگی و مجردی به  مناطق مختلف استان جهت تبلیغ امور دینی اعزام شدند .

وی با قدردانی از صدا و سیمای استان به دلیل پوشش زنده مراسم تلاوت قرآن کریم در ماه مبارک رمضان گفت: این طرح از حدود 5سال قبل توسط این سازمان به صداوسیمای استان پیشنهاد شد که با همکاری خوب این مرکز، مورد استقبال بی نظیر مردم قرار گرفت.

حجت الاسلام حسینی کوهستانی توزیع رایگان شش هزار جلد قرآن کریم در مناطق محروم استان را از دیگر اقدامات سازمان متبوعش عنوان کرد و اظهارداشت: این اقدام خداپسندانه به همت یک خیر گرامی و با اهدای مبلغ پانصد میلیون ریال صورت گرفته است.

وی با اشاره به احداث  دبیرستان های معارف اسلامی صدرا در سطح استان یزد گفت: در حال حاضر تعداد 11دبیرستان در سطح استان احداث شده است که 2دبیرستان درشهرستان یزد و مابقی در شهرستان های استان هستند و البته یک دبیرستان در زمان الحاق طبس به یزد نیز در این شهرستان احداث شده است.

حسینی کوهستانی تربیت نیروی های کارشناس در مسائل دینی و شخصیت های دین شناس را از اهداف این دبیرستان ها دانست و گفت:  استقبال بالای دانش آموزان و خانواده های آنان برای ثبت نام در این دبیرستان ها و شرکت در آزمون ورودی به گونه ای بوده که در سال جاری یکهزار نفر داوطلب داریم و این نشان از دین مداری مردم دارالعباده است.

وی گفت: امروزه دین داری کار بسیار سختی است و امیدواریم تربیت شدگان در این مراکز در پست های مدیریتی فردای کشور انسان های دین محور و خدمتگزارانی شایسته برای ملت ایران باشند.


آخرین اخبار آخرین اخبار