پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

استاندار یزد درجمع اعضای ستاد انتخابات تفت:

اعضای ستاد انتخابات نباید هیچ‌گونه جانب‌داری از هیچ‌یک از كانديدها داشته باشند


استاندار یزد با تأکید بر لزوم بی‌طرفی مجریان انتخابات اظهار داشت: اعضای ستاد انتخابات نباید هیچ‌گونه جانب‌داری از هیچ‌یک از كانديدها داشته باشند، چراکه همه افرادي كه وارد اين ميدان و کارزار خطیر می‌شوند داراي احترام و ارزش هستند.

به گزارش یزد امروز به نقل از روابط عمومي فرمانداري تفت؛ استاندار یزد و  دبیر ستاد انتخابات استان با حضور در شهرستان تفت از ستاد انتخابات این شهرستان بازدید کردند و در جریان روند ثبت‌نام از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی قرار گرفتند.

«سید محمد میرمحمدی» در این بازدید ضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌های اعضای ستاد انتخابات شهرستان تفت اظهار داشت: اميدواريم با تلاش‌ها و تدابیر اندیشیده شده، شاهد برگزاري انتخاباتي باشكوه و حماسی در جامعه باشیم.
وی تأکید کرد: حضور كانديدهای مختلف از جريانات گوناگون، مشاركت ملی در عرصه انتخابات را بالابرده و تنور انتخابات را گرم‌تر می‌کنند.
استاندار یزد در پایان با تأکید بر اهمیت مشارکت فعالانه مردم در انتخابات 7 اسفندماه ابراز امیدواری کرد که با حضور باشکوه و گسترده مردم در عرصه انتخابات، شاهد خلق حماسه‌اي باشکوه و چشم‌گیر در سراسر ایران اسلامی باشیم.
در ادامه این نشست، فرماندار تفت به ارائه گزارشي از روند ثبت‌نام از داوطلبان در اين حوزه انتخابيه پرداخت.
«محمود زارع رشكوييه» بابیان این‌که ستاد انتخابات شهرستان تفت همه شرایط را برای برگزاری باشکوه انتخابات فراهم آورده است اظهار داشت: حضور حماسی مردم در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بار دیگر عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در جهان نمایان خواهد ساخت.
زارع با اشاره به اهمیت رعایت دقیق قانون انتخابات ادامه داد: خوشبختانه با آمادگی صورت گرفته در ستاد انتخابات شهرستان تفت، همه شرایط برای برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و باشکوه فراهم آمده است.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار