پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


اعضای هیئت انتخاب دهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی یزد معرفی شدند‌


در مراسمی با حضور اصحاب رسانه استان یزد، اعضای هیئت انتخاب دهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی یزد معرفی شدند.

به گزارش یزد امــــروز،رقیه توکلی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد، با اشاره به اقداماتی که در راستای برگزاری دهمین جشنواره فیلم و مستند کوتاه رضوی انجام شده است، اظهار داشت: امسال سومین دوره جشنواره فیلم رضوی است که به میزبانی یزد برگزار می‌شود.


وی استقبال از جشنواره را خوب توصیف کرد و گفت: امسال سعی شده بود در تمام زمینه‌های جشنواره تبلیغات خوبی صورت گیرد و در نهایت هم 531 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید.


دبیر اجرایی دهمین جشنواره فیلم و مستند کوتاه رضوی یزد با اشاره به اینکه در هیئت انتخاب این دوره از جشنواره رضوی یزد بهترین افراد انتخاب شده‌اند، گفت: در بخش داستانی جشنواره، ‌پریوش نظریه از فیلم سازان و بازیگران به نام کشور یکی از اعضای هیئت انتخاب است که بازیگر در فیلم‌هایی نظیر مدینه، پدر، یک حبه قند، زندگی با چشمان بسته، بوی کافور و شب و قسم به دلتنگی را در کارنامه خود دارد.


توکلی ادامه داد: مرجان اشرفی زاده، حسین روشنبخش، سیدجلال دهقانی اشکذری و روزبه رایگا چهار عضو دیگر هیئت انتخاب بخش داستانی دهمین جشنواره فیلم رضوی هستند.


وی در ارتباط با هیئت انتخاب بخس مستند این جشنواره با بیان اینکه در این بخش هم بهترین اساتید انتخاب شدند، اظهار داشت: حسن نقاشی هنرمند خوب استان یزد که فیلم‌های مستندی از جمله دا، مشی و مشیانه، درخت پارسیک و اقلیم هفتم را ساخته یکی از اعضای این هیئت است.


وی دیگر عضو هیئت انتخاب بخش مستند را محمدرضا حاجی غلامی یزدی فیلم‌ساز و دبیر اجرایی دوره قبل جشنواره دانست و گفت: دیگر عضو جشنواره رایا نصیری است که نویسندگی و کارگردانی مستندهایی از جمله مضرات سیگار، چوب سرخ، یک آن، کوچ خاک و مستند مکانیزه کردن اتوبوس‌های شهری را انجام داده است.
دبیر اجرایی دهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی یزد ادامه داد: دیگر عضو این هیئت، محسن استادعلی دارای مدرک کارشناسی سینما، گرایش تدوین و عضو انجمن‌های مستندسازان سینمای ایران و تهیه کنندگان سینمای مستند ایران است.

 

منبع:تسنیم


آخرین اخبار آخرین اخبار