پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

در بیانیه عضو برجسته ائتلاف اصولگرایان استان یزد مطرح شد

اعلام حمایت قاطع از «محمدصالح جوکار» به عنوان کاندیدای اصلح/گزارش «جوکار» نشانگر تلاشی خالصانه و مجدانه است


عضو برجسته ائتلاف اصولگرایان استان یزد در بیانیه‌ای با اشاره به اینکه گزارش «جوکار» نشانگر تلاشی خالصانه و مجدانه است، حمایت قاطع خود از "محمدصالح جوکار" را اعلام کرد.

به گزارش یزدامروز به نقل از تسنیم، "سیدخلیل فروزان‌نیا" در این بیانیه آورده است: با احترام، در پاسخ به درخواستهای مکرر مردمی ضمن تشکر خاضعانه از بذل محبت عزیزان به اینجانب با عنایت به اعلام نظر شورای محترم نگهبان درباره نامزدهای احراز صلاحیت شده و همچنین ارائه گزارش عملکرد توسط جناب آقای  "جوکار" و پاسخگویی ایشان نسبت به مردم شریف حوزه انتخابیه، به اطلاع می‌رساند اینجانب با روحیه مطالبه و دفاع از حق و حقیقت که همواره سرلوحه کار خویش قرار داده‌ام، با در نظر گرفتن رضایت الهی، گزارش ارائه شده توسط جناب آقای  "محمدصالح جوکار"، نماینده کنونی شما در مجلس شورای اسلامی را به طور دقیق مطالعه کرده و با توجه به جمیع جهات و ملاحظه همه جوانب، در مجموع؛ آن را گزارشی قابل قبول، شایسته تقدیر و نشانگر تلاشی خالصانه و مجدانه ارزیابی نموده‌ام.

عضو برجسته ائتلاف اصولگرایان استان یزد در ادامه بیانیه خود آورده است: لذا با احترام به همه افراد شایسته و دلسوز که داوطلب نمایندگی مجلس شده‌اند، جناب آقای دکتر جوکار را با عنایت به ویژگیهای ممتاز ایشان، اصلح دانسته، حمایت قاطع خود از ایشان و آمادگی کامل برای هرگونه همکاری را اعلام می‌دارم.

انتظار متقابل این است که جناب آقای دکتر جوکار در صورت تصدی نمایندگی مردم یزد و اشکذر در مجلس آینده و در طول دوره مسئولیت در راستای تصویب و نظارت بر اجرای طرح تحول و رونق اقتصادی استان یزد به عنوان یکی از مهمترین ابعاد توسعه استان با محوریت توسعه صنعت گردشگری و گردشگری سلامت و نیز جایگزینی صنایع آلاینده و پر مصرف آب با صنایع پاک و کم‌آب‌خواه، گامهای بلندی برداشته و شرایط رفاه اجتماعی متناسب با شأن والای مردمان این دیار پرافتخار و ظرفیتهای اقتصادی و ثروتهای خدادادی را فراهم نمایند.

بی‌شک تصویب و اجرای طرح یاد شده که پیش‌نویس آن در آینده به ایشان ارائه می‌شود، موجبات آسایش و رفاه هرچه بیشتر شهروندان و رشد و توسعه اقتصادی استان را فراهم می‌سازد.

در پایان صمیمانه از اعتماد مردم به اینجانب قدردانی نموده و امیدوارم با استعانت از خداوند متعال در این آزمون بزرگ نیز سربلند باشیم.


آخرین اخبار آخرین اخبار