پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان یزد خبر داد

اعلام قیمت مرغ، شکر و برنج برای محرم در یزد


مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی در خصوص قیمت اقلام تنظیم بازار محرم گفت: قیمت تعیین شده برای هر کیلو مرغ منجمد 5 هزار و 100 تومان، شکر هر کیلو 2 هزار و 520 تومان و برنج قیمت 2 هزار و 855 تومان می‌باشد.

به گزارش یزدامروز به نقل از آوای اقتصاد، مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان یزد از آغاز توزیع اقلام اختصاصی برای ماه محرم در یزد خبر داد و گفت: اقلام تنظیم بازاری شامل مرغ منجمد، برنج و شکر است که این کالاها جهت رفاه حال عموم در اختیار هیأت ها و فروشگاه های زنجیره‌ای قرار گرفته است.

سید حسین بخشایش در خصوص قیمت این اقلام گفت: قیمت تعیین شده برای هر کیلو مرغ منجمد 5 هزار و 100 تومان، شکر هر کیلو 2 هزار و 520 تومان و برنج قیمت 2 هزار و 855 تومان می‌باشد. 

وی درخصوص تامین گوشت قرمز منجمد در بازار نیز اظهار داشت: برای تامین گوشت قرمز نیز اقدامات لازم انجام شده و طی چند روز آینده سهیمه به استان اختصاص داده خواهد شد و با قیمت هر کیلو 22 هزار و 500 تومان به مراکز عرضه تحویل داده می‌شود.

بخشایش با بیان این که هیأت‌های مذهبی با در دست داشتن نامه از سازمان تبلیغات اسلامی می‌توانند سهمیه مشخص شده خود را دریافت کنند افزود: سهمیه اقلام ماه محرم و صفر از طرف شرکت بازرگانی دولتی و پشتیبانی امور دام به استان اختصاص داده شده وخوشبختانه هیچ گونه کمبودی در این رابطه وجود ندارد. 

مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی اعلام کرد: مسئولین هیات‌های مذهبی برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه دریافت سهمیه خود می‌توانند با شماره تلفن های 3163328  و3163457  تماس بگیرند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار