پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر ستاد یوم الله 13 آبان استان یزد عنوان کرد

اعلام مسیر راهپیمایی 13 آبان در یزد


جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در یزد از ساعت 9 صبح در دو مسیر، میدان شهید بهشتی و چهار راه بعث، آغاز شده و تجمع در مردمی در میدان امیر چقماق برگزرا خواهد شد.

به گزارش یزدامروز؛ جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا؛ 13 آبان را نقطه عطفی در تاریخ کشور و سرشار از سرمشق ها و نکته های آموزنده دانست و گفت: 13 آبان صرفاَ یک مراسم ملی نیست، بلکه عرصه ای است که ملت ظلم ستیز ایران پیام مبارزه ابدی خود با استکبار جهانی را به گوش جهانیان می رسانند.

برگزاری 1000 برنامه در یوم الله 13 آبان

سعید زارع در خصوص برنامه های استان در یوم الله 13 آبان اظهار داشت: استان یزد به مناسبت 13 آبان  بالغ بر هزار برنامه در تکایا، دانشگاه ها، مدارس، مساجد و سایر نهاد نهاد های مردم پایه، با محوریت توجه به عهد شکنی و غیر قابل اعتماد بودن شیطان بزرگ، آمریکا، استکبار؛ محور شرات جهانی، شجاعت و ظلم ستیزی و مواردی از این دست را در دستور کار خود قرار داده است.

برجام در آیینه 13 آبان

دبیر ستاد یوم الله 13 آبان استان یزد افزود: با توجه به نتایج تلاش های دستگاه دیپلماسی کشور در مذاکرات برجام، توافق های صورت گرفته و به تبع آن، عهد شکنی های آمریکا وموارد مشابه ان در طول تاریخ کشور، توجه به تأثیر گذاری آن ها و پرداختن به آثار و ابعاد مختلف این مباحث بیش از پیش ضرورت یافته است؛ لذا شورای فرهنگی استان برگزای جلسات پرسش و پاسخ، کارگاه های نقاشی و کرسی های آزاد اندیشی در تبیین مباحث اینچنینی زا در دستور کار خود قرار داده است.

13 آبان؛ نوای غرای هَيْهاتِ مِنّا الذلَّة

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در ادامه از برگزاری  راهپیمایی در 60 نقطه از استان خبر داد و تصریح کرد: 13 آبان نوای غرای « هَيْهاتِ مِنّا الذلَّة » و پاسخ رسای «هَل مِن ناصر یَنصُرنی » حضرت ابا عبدالله علیه السلام در عاشورا است و مردم ایران و بخصوص دارالعباده یزد، همه ساله با حضور در این راهپیمایی ها یاد و خاطره شهدای فداکاری را ارج می نهند که در راه ظلم ستیزی جان فشانی ها کرده اند.

مسیر راهپیمایی ها در شهر یزد

دبیر ستاد یوم الله 13 آبان استان یزد در ادامه گفت: مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در یزد از ساعت 9 صبح در دو مسیر، میدان شهید بهشتی، خیابان امام خمینی (ره) به مقصد چهار راه شهیدان و مسیر چهار راه بعث، خیابان قیام، چهار راه شهیدان آغاز شده و تجمع در مردمی در میدان امیر چقماق خواهد بود.

سایر برنامه ها

وی در آخر از سخنرانی سید محمد رضا مدرسی، از فقهای شورای نگهبان در تجمع 13 آبان در شهر یزد خبر داد و افزود: اجرای سرود توسط گروه سرود عاشقان ولایت، برگزاری کارگاه های نقاشی، برگزاری ایستگاه های فرهنگی در موکب های عزاداری و تشکیل کمپین استکبار ستیزی، از دیگر برنامه های شورای فرهنگی استان در یوم الله 13 آبان خواهد بود.

انتهای پیام/ د*


آخرین اخبار آخرین اخبار