پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد خبر داد

آغاز به کار سومین جشنواره کشوری روح خدا در یزد


مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد از آغاز به کار سومین جشنواره کشوری روح خدا خبر داد.

به گزارش یزد امــــــروز، محسن رستگاری گفت: به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران سومین جشنواره کشوری روح خدا به  میزبانی استان یزد  آغاز به کار کرد.


وی با بیان اینکه جشنواره ویژه اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور می باشد افزود: این جشنواره کشوری با هدف تبیین ابعاد شخصیتی امام خمینی (ره)، آشکارسازی ابعاد قیام 15 خرداد، شناسایی ابعاد مختلف انقلاب و دستاوردهای آن، تبیین نقش ولایت فقیه در جامعه اسلامی و... برگزار می شود.


وی با اشاره به موضوعات جشنواره بیان کرد: رشته های مقاله نویسی، شعر سرود، مسابقه پیامکی، وصیت نامه امام، وبلاگ نویسی موضوعات این جشنواره می باشد.


رستگاری  در ادامه افزود: نقاشی و خوشنویسی، عکاسی، خاطره نویسی، مسابقه کتابخوانی و نامه ای به روح خدا از دیگر موضوعات این جشنواره می باشد.


وی موضوع ویژه این جشنواره را با توجه به نام گذاری سال با عنوان " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " دانست و در ادامه افزود: امسال باتوجه به حرمت شکنی های نشریات کشور های بیگانه به ساحت مقدس رسول اکرم (ص)به موضوع "من عاشق محمد (ص) هستم" پرداخته شده و در بخش موضوعات ویژه اضافه شده است.مسئول دبیرخانه جشنواره کشوری روح خدا در ادامه بیان کرد: مهلت ارسال آثار و شرکت در این جشنواره 27 تیر 94 همزمان با عید سعید فطر می باشد.


مسئول دیبرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد خاطر نشان کرد:  آئین اختتامیه این جشنواره 30 مرداد ماه 94 همزمان با روز جهانی مساجد برگزار می شود.وی در پایان گفت: شرکت کنندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.masajedyazd.ir مراجعه کنند.

منبع: روابط عمومی اداره کل ارشاد یزد


آخرین اخبار آخرین اخبار