محتوا محتوارئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد از آغاز توزیع 900 تن میوه شب عید بین مردم استان یزد خبر داد و گفت : 700 تن پرتقال و 200 تن سیب برای نیاز مردم درایام نوروز درنظر گرفته شده است.

به گزارش یزدامروز؛ سیدجمال سجادی پور اظهارکرد: این میزان میوه با نظارت ستاد تنظیم بازار استان با قیمت هر کیلو پرتقال 35 هزار ریال و نیز سیب با قیمت هرکیلو 45 هزارریال تعیین شده و بوسیله سازمان تعاونی روستاهای استان به تدریج توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد همچنین از توزیع یکهزار و 400 تن مرغ منجمد دراستان یزد خبر داد و افزود : این میزان مرغ نیز با کیلویی 58 هزارریال به دست مصرف کننده می رسد.

سجادی پور همچنین یاد آور شد : برای نیاز مردم استان یزد درایام عید نوروز بیش از 40تن گوشت گوساله منجمد با قیمت هر کیلویی225 هزارریال و همچنین مقداری برنج و شکرمورد نیاز مردم در انبار ذخیره شده که بتدریج توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد تصریح کرد: استان یزد با دارا بودن بیش از یکهزار و 100 واحد مرغداری به ظرفیت 11 میلیون قطعه جوجه ریزی در هر دوره یکی از استان های پیشرو در پرورش مرغ گوشتی در کشور است که دراین زمینه 54 درصد گوشت مرغ ، مازاد بر نیاز استان به سایر استان ها کشور صادر می شود.

انتهای پیام/

ایرنا


آخرین اخبار آخرین اخبار