پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

صبح امروز صورت گرفت؛

آغاز رزمایش«الی‌ بیت‌المقدس» در استان یزد با رمز محمد رسول الله


رزمایش بزرگ «الی‌ بیت‌المقدس» عملیات اجرایی و مانور عملیاتی خود را در راستای مقابله با دشمن صبح امروز در سراسر استان یزد آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ صبح امروز عملیات اجرایی و مانور عملیاتی رزمایش بزرک الی بیت المقدس با حضور با حضور نماینده ولی فقیه در استان یزد، آیت الله ناصری، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، دکتر محد صالح جوکارنماینده مردم دالعباده در مجلس شورای اسلامی، و جمعی از مسئولین استان و نیز خانواده های محترم شهدا، با رمز « محمد رسول الله» آغاز شد.

در این رزمایش که بیش از 8 هزار بسیجی عضو این گردان‌ها در مناطق عمومی برگزاری رزمایش‌های استان یزد در آن حضور دارند، از روز گذشته آغاز شده و امروز جمعه هشتم آبان‌ماه خاتمه خواهد یافت.

این رزمایش در روز پنج‌شنبه، هفتم آبان‌ماه بیشتر به استقرار نیروها در مناطق عمومی رزمایش پرداخته و امروز جمعه هشتم آبان‌ماه به برگزاری عملیات‌های تدارک دیده شده در راستای خنثی‌سازی نقشه دشمن اختصاص دارد.

دفاع از کوی برزن، مقابله با اقدامات ضد امنیتی و ضد شورش، امداد و نجات و مردم‌یاری از برنامه‌های عملیاتی تدارک دیده شده در این رزمایش است که از ساعت 8:30 امروز آغاز شد.

این رزمایش در موقعیت شهید رشیدی در جوار پارک کوهستان و با تجمیع 55 گردان نواحی مقاومت بسیج مرکزی، ثارالله و روح‌الله آغاز شده است و گردان‌ها با برنامه زمانبندی شده در دو بخش به اجرای عملیات خواهند پرداخت.

هدف از برگزاری این رزمایش به نمایش گذاشتن آموخته‌های بسیجیان در دوره‌های آموزش نظامی، عقیدتی، سیاسی، پدافند غیرعامل و ... اعلام شده است، ضمن اینکه بسیجیان در این رزمایش نحوه کار با سلاح‌های سنگین را نیز به طور عملی فرا خواهند گرفت.


آخرین اخبار آخرین اخبار