پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر حج و زیارت استان یزد اعلام کرد

آغاز پیش ثبت‌نام داوطلبان عتبات عالیات در یزد


مدیر حج و زیارت استان یزد از آغاز پیش ثبت‌نام اینترنتی داوطلبان عتبات عالیات در یزد خبر داد.

مدیر حج و زیارت استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای گروه‌های اعزامی عتبات عالیات، در ایام عرفه محرم و دهه اول صفر از تاریخ 13 شهریور ماه تا 15 آبان ماه، پیش ثبت‌نام در سایت http://atabat.haj.ir  انجام می‌شود.

علی اصغر شريفي افزود: آغاز پيش ثبت نام درسامانه از ساعت نه صبح روز سه شنبه 5 مرداد ماه تا ساعت 16 15 مرداد ماه است و متقاضيان پس از ثبت نام كد رهگيري دريافت کنند.

وی در ادامه گفت: در 17 مرداد ماه قرعه كشي بين متقاضيان انجام و نتيجه آن روز دوشنبه مورخ 18 مرداد ماه برروي سامانه پيش ثبت نام عتبات عاليات قرار خواهد گرفت كه متقاضيان مي توانند با مراجعه به سايت مذكور از نتيجه پيش ثبت نام مطلع ودر صورت پذیرش بر اساس اولویت در تاريخ های مربوطه ثبت نام بعمل آورند.

شریفی بیان کرد: افرادی که در پیش‌ ثبت‌نام دوره‌های قبل شرکت کرده و حائز اولویت تشرف اعلام نشده‌اند، در این دوره نیازی به طی مراحل پیش ثبت‌نام ندارند و اطلاعات آنها به دوره جدید انتقال خواهد یافت و در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

وی ادامه داد: اطلاعات افرادی که در دوره قبل حائز اولویت تشرف شناخته شده و به هر دلیل در گروه‌ها ثبت‌نام نکرده‌اند از سامانه پیش ثبت‌نام حذف خواهد شد و در صورتی‌که تمایل به تشرف در این دوره داشته باشند، باید دوباره نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیر حج و زیارت استان یزد یادآور شد: همچنین افرادی که مبادرت به ثبت‌نام گروهی 35 نفره می‌کنند، در صورتی که تعدادی از آنها منصرف و یا از گروه خارج شوند و عده گروه کمتر از 25 نفر شود، گروه حذف شده و در قرعه کشی بعدی شرکت داده خواهند شد.

انتهای پیام/ه


آخرین اخبار آخرین اخبار