پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

با حضور مدیرکل صداوسیمای استان یزد اتفاق افتاد

افتتاح ساختمان جدید باشگاه خبرنگاران صداوسیمای یزد/ اولین مدیر اتاق خبر صداوسیمای مرکز یزد منصوب شد


ساختمان جدید باشگاه خبرنگاران صداوسیمای یزد در مساحتی بیش از هزار متر در دو بخش آموزش و تهیه ی خبر افتتاح شد.

به گزارش یزد امــــــروز به نقل از روابط عمومی صداوسیمای یزد،ساختمان جدید باشگاه خبرنگاران صداوسیمای یزد در مساحتی بیش از هزار متر در دو بخش آموزش و تهیه ی خبر افتتاح شد.

 

مدیر کل صداوسیمای یزد در این مراسم با اشاره به فعالیت های باشگاه خبرنگاران صداوسیما گفت: آموزش در این باشگاه باید به صورت حرفه ای وصرفا در راستای رفع نیازهای رسانه ی ملی باشد تا نیروهای آموزش دیده ومتخصص در بخش های مختلف صداوسیما مشغول به فعالیت شوند.

 

پهلوانیان در ادامه به نقش هنر در رسانه اشاره کرد وافزود:از آنجایی که هنر وآفرینش هنری در فضاهای خاص تحقق پیدا می کند و هنرمند در فضای مساعد می تواند به رشد برسد به همین دلیل هنرجویان رسانه باید برای خلاقیت وآفرینش اثرهنری از فضای مناسب برخوردار باشند.


وی در ادامه با اشاره به نقش رسانه در انعکاس دیدگاهها و برنامه ها گفت: برای اینکه رسانه ی موفقی باشیم باید هم پیشرفت های نظام و دولت را انعکاس دهیم و هم انتقادها وحرفهای مردم را بازتاب دهیم.


گفتنی است باشگاه خبرنگاران صداوسیمای یزد هم اکنون در بخش تهیه ی خبر با بیش از 20 نیرو فعالیت می کند و در بخش آموزش هم در زمینه های خبرنگاری ،تصویربرداری، تدوین و گویندگی نیرو می پذیرد.


در پایان این مراسم  طی حکمی از سوی مدیرکل صداو سیمای استان، مهدی سلطانی  بعنوان اولین مدیر اتاق خبر صداوسیمای مرکز یزد منصوب شد.


آخرین اخبار آخرین اخبار