پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس شورای شهر یزد خبر داد

افتتاح پل غیر همسطح میدان آیت الله خاتمی(ره) همزمان با روز یزد


رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: پل میدان آیت‌الله خاتمی(ره) همزمان با روز یزد (۱۲ دی) و سالروز سفر مقام معظم رهبری به یزد افتتاح می‌شود.

به گزارش یزدامروز، حجت الاسلام شیخ عباس زارع در نشست علنی شورای شهر یزد با اشاره به اینکه خدمات شهرداری باید در زمان مشخص شده انجام شود، اظهار داشت: پل زیرگذر میدان آیت الله خاتمی(ره) پس از افتتاح مشکلات مردم را برطرف می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هنوز بخشی از فعالیت‌های تکمیلی این پل باقی مانده، 12 دی‌ماه سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری که به نام روز یزد شناخته می‌شود، برای افتتاح این پروژه در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای شهر یزد افزود: ان‌شاءالله در این روز و در مراسمی با حضور مسئولان، از پل زیرگذر آیت الله خاتمی(ره) بهره‌برداری شده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

زارع با اشاره به اینکه مسافران زیادی شهر یزد را برای سفرهای نوروزی خود انتخاب می کنند، گفت: ضرورت دارد که در زمینه پارکینگ خیابان فرخی یزد اقدام لازم صورت گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه اعلام شده بخش‌هایی از این پارکینگ امکان بهره‌برداری دارد، باید تا پایان سال مسیرهای دسترسی برای این پارکینگ ایجاد شود تا مسافران نوروزی و شهروندان بتوانند از آن استفاده کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد افزود: با افتتاح این پارکینگ بخش قابل توجهی از نیاز مردم یزد به پارکینگ در این خیابان پر تردد و شلوغ برطرف می‌شود.

زارع تاکید کرد: ارائه خدمات مورد نیاز مردم در هر زمانی یکی از مهمترین وظایفی است که بر دوش مسئولان شهری قرار گرفته و شرعاً و قانوناً باید تمام تلاش خود را برای انجام این وظایف به کار گیرند.

تسنیم

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار