پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزدخبر داد


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از افزایش 350 تخت بیمارستانی در سال جاری نسبت به سال گذشته در یزد خبر داد.

 به گزارش یزدامروز؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) یزد در مصاحبه با یزدآوا؛ یکی از دغدغه ها و اهداف این معاونت را افزایش رضایتمندی بیماران و مراجعه کنندگان به بیمارستان ها و مراکز درمانی دانست و اظهار داشت:یکی از مواردی که می تواند در رضایت مندی بیماران موثر باشد بحث هتلینگ بیمارستان ها و مراکز درمانی است.

علی دهقان تصریح کرد: معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد در راستای بهسازی  و زیبا سازی بیمارستان های دولتی کار را ابتدا ازفضای داخل  اتاق بیماران و بخش ها شروع کرد که  بهسازی ورودی (لابی) بیمارستان ،سرویس های بهداشتی،تابلوها و علائم راهنمایی کننده بیماران،آراستگی محیط ورودی شامل رنگ بندی دیوارها، کف پوش ها،پرده ها وهمچنین  تعویض پنجره های قدیمی با پنجره ها ی دوجداره نمونه ای از اقدامات صورت گرفته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد؛بهسازی محوطه بیمارستان ها،تاسیسات شامل سیستم های سرمایشی،گرمایشی،نور و روشنایی،سیستم اطفاء حریق، فضاهای آموزشی، بخش های ممیزی و ترخیص بیماران،تعویض تخت و تشک ،یخچال ،پکیج وسایل شخصی و سرویس بهداشتی،میز غذا،کمد،سیستم احضار پرستار و درب اتاق ها  را از دیگر موارد انجام شده برای ارتقا سطح هتلینگ بیمارستان ها دانست.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد تاکید کرد: البته معتقدیم لیاقت و شان بیماران ما بیش از این ها بوده و برای ارتقای بیشتر و بالابردن کیفیت خدمات و جلب رضایت انان تلاش خواهیم کرد.

دهقان در ادامه  تعدا د بیمارستان های استان یزد را 20 بیمارستان اعلام کرد و ابراز داشت: از این تعداد 7 بیمارستان شامل بیمارستان های شهید صدوقی،افشار،شهدای کارگر،سیدالشهدا(ع)،گودرز،فاطمه الزهرا(س)مهریز و امام جعفر صادق(ع) میبد دارای مجوز پذیرش بیماران بین المللی هستند.

 معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از افزایش 350 تخت بیمارستانی در سال جاری نسبت به سال گذشته در یزد خبر داد و گفت :با توجه به افزایش تعداد بیماران خارجی و بیماران خارج از استان، تعداد تخت های بیمارستانی نیز در سال جاری در حدود 350 تخت افزایش یافته  که شامل 130تخت معمولی، 120تخت آنکلوژی و 100 تخت روانپزشکی است .

وی درپایان با اشاره به ظرفیت بالای پزشکی استان و افزایش روز از افزون مراجعه  کنندگان بین المللی  به  یزد جهت درمان اظهار داشت: در همین راستا تعداد دیگری از بیمارستان های استان نیز از جمله مرکز ناباروری در شرف دریافت مجوز پذیرش بیماران بین المللی هستند

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار