پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول مرکز راهبردی سپاه الغدیر استان یزد:

افق دید مرکز راهبردی، جهان اسلام و اشاعه تمدن اسلامی است/صدا وسیما خط مقدم فرهنگ سازی اسلامی


مسئول مرکز راهبردی سپاه الغدیر استان یزد در دیدار اقشار بسیج با مدیر کل صدا و سیما گفت: افق دید مرکز راهبردی،جهان اسلام و ترویج تمدن اسلامی بوده و با شناسایی آسیب های فکری درجهت برطرف کردن آن ها تلاش می کند.

به گزارش خبرنگار یزد امــروز؛ مسئول مرکز راهبردی سپاه الغدیر استان یز در دیداراقشار بسیج  با مدیرکل صدا وسیمای استان گفت: جلسه امروز از دو بخش تشکیل شده  که بخش اول مربوط به درخواست های اقشار بسیج  در زمینه تعاملات  بیشتر با این مرکز بوده  و بخش دوم مطالبات صدا وسیما ازاقشاربسیج است.


غلامحسین دشتی نگاه بسیج به صدا وسیما را نگاه حضرت امام(ره) دانست و گفت: صدا وسیما یک دانشگاه است و طبیعتا  کار دانشگاه، آموزش افراد جامعه می باشد.

 

دشتی ادامه داد: صدا وسیما خط مقدم فرهنگ سازی اسلامی بوده  و می تواند با استفاده از توانمندی های بسیجیان در مقوله فرهنگ و جنگ نرم  پیشرو باشد.
وی نگاه صرف نظامی به بسیج را نگاهی نادرست خواند و افزود : بسیج نهاد خدمتگزار جامعه بوده که بیشترین  دغدغه را برای رفع مشکلات جامعه دارد و یکی از انتظارات بسیج از این رسانه تبیین رویکرد غیر نظامی بسیج در اذهان مردم است.


مسئول مرکز راهبردی سپاه استان با اشاره به خدمات مختلف بسیجیان به مردم خاطر نشان کرد: وجود 19 قشر مردمی بسیج گواه این ادعاست که بسیج در متن جامعه و با هدف تاثیرگذاری در مقوله های فرهنگی،اجتماعی واقتصادی  ساری و جاری است.


دشتی ادامه داد: اگرچه مرکز راهبردی  به مانند اقشار بسیج با بسیجیان عزیز تماس مستقیم ندارد اما وظیفه رصد اقدامات فرهنگی بسیجیان را برعهده دارد.


وی مرکز راهبردی را متشکل از 8 کارگروه تخصصی و 19 قشر دانست و اضافه کرد: افق دید مرکز راهبردی، جهان اسلام و ترویج تمدن اسلامی بوده  و با شناسایی آسیب های فکری درجهت  برطرف کردن آن ها تلاش می کند.


آخرین اخبار آخرین اخبار