پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سرپرست اداره کل امنیتی استانداری یزد:

اقامت عوامل گروهک تروریستی در یکی از محله های یزد صحت ندارد


سرپرست اداره کل امنیتی استانداری یزد با اشاره به انتشار شایعه اقامت عوامل یک گروهک تروریسی در یکی از محله های یزد و دسترسی آنها به سلاح جنگی در شبکه های اجتماعی اظهار کرد: این خبر از اساس صحت ندارد و شایعه است.

به گزارش یزدامروز؛ احمد ترحمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتشار شایعه اقامت عوامل یک گروهک تروریسی در یکی از محله های یزد و دسترسی آنها به سلاح جنگی در شبکه های اجتماعی اظهار کرد: این خبر از اساس صحت ندارد و شایعه است.

وی اظهار کرد: البته چنین شایعه هایی هشداری است تا مردم هوشیار باشند و با کنترل اطراف خود، موارد را به اطلاع مسئولان و دستگاه های مربوطه برسانند.

این مسئول خاطرنشان کرد: رواج چنین شایعه هایی در فضای مجازی در راستای تشویش اذهان عمومی و ایجاد ناامنی صورت می گیرد و دامن زدن به آن جرم بزرگی محسوب می شود.

وی با یادآوری اینکه چندی پیش نیز خبر کذب تجاوز شماری از اتباع خارجی به دختری در شبکه های اجتماعی یزد منتشر شده بود، ادامه داد: به نظر می رسد انتشار خبر کذب دستگیری عوامل این گروهک و حمل سلاح توسط آنها نیز در راستای شایعه قبلی صورت گرفته است که به طور حتم افرادی که دست به چنین فعالیت هایی در فضای مجازی زده اند شناسایی خواهند شد.

این مسئول تصریح کرد: هدف از نشر این اخبار کذب در شبکه های اجتماعی چیزی جز تشویش اذهان عمومی و ایجاد تفرقه بین جامعه و اتباع خارجی نیست و قشرهای مختلف باید مراقب باشند تا وسیله ای برای نشر و گسترش این خبر دروغ نباشند.

ترحمی با تاکید بر اینکه نهادهای اطلاعاتی و امنیتی با اشراف کامل به مسائل، نمی گذارند هیچگونه خدشه ای به مردم وارد شود گفت: ورودی، خروجی، محل تجمع و رفت و آمد اتباع در یزد کنترل می شود .


آخرین اخبار آخرین اخبار