پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دردِ دل یک سایت مجوز دار با استاندار؛

آقای استاندار! کاش به جای تهدید منتقدان حرفشان را بشنوید


آقای استاندار! کاش قبل از اینکه منتقدان خودتان را تهدید کنید لابه لای سفرهای خود وقتی را برای گفتگوی چهره به چهره با آنان اختصاص می دادید تا حد اقل بدانید حرف حسابشان چیست. کاش سد اطرافیانتان را از بین خود، مردم و رسانه ها بر می داشتید.

به گزارش یزدامروز، سایت یزد آوا در یادداشت خود نوشت: هنوز مدت زیادی از انتشار تصاویر میرمحمدی استاندار یزد در همراهی با یک فتنه گر و اعتراضات مردمی نگذشته است که وی به رسم دیگر دولتمردان در صدد پاک کردن صورت مساله برآمده است. استاندار یزد به جای پاسخ به این سوال ساده که چرا در زمان اندکی که در یزد حضور دارد به جای رسیدگی به وضعیت استان ملازم یک فتنه گر شده است اکنون به رسانه های منتقد حمله می کند.

منتقدان که تا پیش از این از رئیس جمهورایران زمین القابی نظیر بی سواد، افراطی، عده معدود تغذیه شده از جای خاص و بزدل خطاب شده و به جهنم حواله می شدند اکنون به دست استاندار یزد دروغ گو و بی مجوز هم شدند!

کاش استاندار یزد به مردم فهیم دارالعباده یزد توضیح می داد که چطور در دولت جدید مجوز تمام مطبوعات باطل شد و همه مجبور به اخذ مجوز جدید از دولت جدید شدند! گمان نمی کنم مردم آنقدر فراموش کار باشند که فیلتر شدن خبرگزاری دانا(منتقد دولت) را با همین سیاست فراموش کنند!

چه خوب بود مردم یزد می دانستند بعد از این قانون جدید چه تعداد رسانه در یزد مجوز فعالیت گرفتند و با درخواست چه تعداد رسانه و به چه دلیلی موافقت نشد. چه خوب بود مردم می دانستند کدام دولتی ها در دولت جدید با حفظ سمت مدیر مسئول برخی مطبوعات هم شدند!

 جناب استاندار! شما که رسانه های منتقد خود را به دروغگویی متهم کرده اید حتماً می دانید که هر راست نشاید گفت! مثلا شاید برای مردم خیلی جالب باشند که بدانند سردبیر یک سایت افراطی اصلاح طلب همزمان مسئول یک رسانه منتسب به اصولگرایان هم می شود و این دو رسانه برای کمک به دولت از هم سبقت می گیرند! ویاللعجب از یارانه ها 10 میلیونی که دریافت کرده اند!

جناب استاندار! چرا رسانه های منتقد را دروغگو می خوانید؟ واقعاً چه چیزی را تکذیب می کنید؟ خبر همراهی شما با فتنه گر باغی بر نظام در تمامی رسانه ها(چه دولتی و چه مستقل) منعکس شد و حتی عده ای در حمایت از شما کمپین به راه انداختند!

 جناب استاندار! در جایی از افاضاتتان فرموده اید:« این دولت براساس قانون و بدون توجه به تهمت و افتراء ها همه سعی و تلاش خود را خواهد کرد تا در راستای امید، دغدغه ها و مشکلات مردم را بر طرف نماید.» براستی برای برطرف کردن دغدغه ها و مشکلات مردم تا کنون چه گام هایی برداشته اید؟ آیا خانواده و فرزندان شما در استان یزد و در بین این مردم زندگی می کنند که از دغدغه های آن ها با خبر باشند یا همراهی شما با فتنه گران به شما وقت هم نشینی با مردم را می دهد؟

آقای میرمحمدی! گفته اید:« ارائه مطالبی که آرامش مردم را بهم بزند مطابق با نظام جمهوری اسلامی نیست، بلکه قدم برداشتن در راستای نیرنگ و اهداف دشمن است.» آیا توقع دارید رسانه ها از بیان واقعیات موجود در جامعه خودداری کنند حال آن که رهبر انقلاب معتقدند جامعه ما اندرونی و بیرونی ندارد؟ انتظار دارید رسانه ها از فرار مالیاتی 800/000/0000/، از اخراج کارگران صنایع مختلف، از عقب افتادن حقوق کارگران، از تلاش ها برای زمین گیر کردن یک صنعت بزرگ، از مشکلات زیست محیطی یزد و ... دم نزنند که یک وقت آرامش مردم به هم نخورد؟!

چه خوب شد که بالاخره نقاب از چهره انداختید و خواستار برخورد قضائی با منتقدان خود شدید! آزادی بیان ، زنده باد مخالف من و ممنوعیت برخوردهای گازانبری چه زود رنگ باخت!

آقای استاندار! کاش کسی هم پیدا می شد تا برای اعاده حیثیت از این نظام و فرمایش رهبر انقلاب شما را به خاطر همراهی با فتنه گران بازخواست می کرد. کاش قبل از اینکه منتقدان خودتان را تهدید کنید لابه لای سفرهای خود وقتی را برای گفتگوی چهره به چهره با آنان اختصاص می دادید تا حد اقل بدانید حرف حسابشان چیست. کاش سد اطرافیانتان را از بین خود، مردم و رسانه ها بر می داشتید.

انتهای پیام/س*


آخرین اخبار آخرین اخبار