پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد:

اقدام نشریه«شارلی ابدو» نتیجه به خطر افتادن منافع غربی هاست/توهین به ادیان الهی مصداق بارز نقض حقوق بشر


اقدام اخیر نشریه فرانسوی، در حقیقت از سوی کسانی که با گسترش اسلام ناب، منافع خود را در خطر دیده اند طراحی واجرا شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد در گفتگویی اختصاصی با یزد امـــــــروز ضمن محکوم کردن اقدام شرم آور نشریه فرانسوی گفت: اقدام اخیر نشریه فرانسوی در حقیقت از سوی کسانی که با گسترش اسلام ناب، منافع خود را در خطر دیده اند  طراحی واجرا شد.


حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی در ادامه افزود: این اقدام در کشوری که داعیه دموکراسی و آزادی دارد و مدعی رعایت حقوق بشرمی باشد اتفاق می افتد در حالی که توهین به ادیان الهی مصداق بارزنقض حقوق بشر است.


وی با طرح این پرسش که چگونه می شود که مدعیان رعایت حقوق بشر با گستاخی تمام به یک شخصیت بزرگ الهی و جهانی توهین کنند خاطر نشان کرد: البته حقوق بشر ازمنظراین جوامع، رعایت حق افرادی است که مانند صهیونیست ها از جنس خود آن ها بوده و نزد شان جایگاهی داشته باشند.


حجت الاسلام حسینی کوهستانی اضافه کرد: اگر کشور فرانسه مهد آزادی بیان است پس چگونه منکر یک رویداد تاریخی به نام هولوکاست می شوند ؟ واگر در انکار این واقعیت مدارکی دارند به چه دلیل آن رادر نشریات و رسانه های خود منتشر نمی سازند؟


رئیس تبلیغات اسلامی استان با اشاره به بیداری ملت های مسلمان در حمایت از پیامبر خود واعتراض به هتک حرمت به ساحت ایشان اظهار داشت: مردم ، طلاب وعلما ی یزد نیز هم صدا با همه مسلمانان درراستای دفاع از بزرگ شخصیت جهان اسلام حضرت ختمی مرتبت دور هم گرد آمده و ارادت خود را به ساحت نورانی آن بزرگوار نشان دادند.


وی با ابراز امیدواری کرد: مستکبران جهان به خود بیایند و بپذیرند که زورگویی و تزویر نتیجه ای جز انزوا و تنفر جهانی به ارمغان نخواهد داشت وبدانند که به جای تهدید و اهانت باید با زبان استدلال ، عقل و منطق با ادیان الهی مواجه شوند .


آخرین اخبار آخرین اخبار