پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس:

آل‌سعود با اعدام «نمر» پایان سلطه خود را رقم می‌زند


نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور با اشاره به حکم اعدام شیخ نمر و اقدامات اخیر عربستان گفت: عربستان اخیرا با جنونی که بر آن حاکم شده است و حاکمیت افراد خام و نپخته‌ای که در فضای سیاسی منطقه کم آوردند برای حفظ موجودیت خود دست به چنین جنایاتی می‌زند.

یزد امـــــــروز؛ رژیم سعودی خود را برای ارتکاب جنایتی جدید در نقض حقوق بشر آماده می‌کند و در این خصوص یک منبع آگاه عربستانی افشا کرد که رژیم سعودی قصد دارد، 25 ماه رجب جاری آیت الله «شیخ باقر نمر النمر»، روحانی برجسته عربستانی را اعدام کند.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به شخصیت بزرگ شیخ نمر و با اقدامات اخیر عربستان در تجاوز به زائران ایرانی و حمله به یمن اظهار کرد: عربستان  اخیرا با جنونی که بر آن  حاکم شده است و حاکمیت افراد خام و  نپخته‌ای که در فضای سیاسی منطقه کم آوردند برای حفظ موجودیت خود دست به چنین جنایاتی می‌زند.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده افزود: اعدام شیخ نمر موجب غضب الهی خواهد شد و حاکمان عربستان  با این اقدام با دست خودشان گور خود را خواهند کند.

نماینده 5 شهرستان یزد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چنانچه خون مظلومی ریخته شود، قطعا مردم منطقه ساکت نخواهند نشست، تصریح کرد: قطعا اعدام شیخ نمر انتقامی را در پیش خواهد داشت  و حاکمیت ظالمانه 80 ساله وهابیون و سعودی‌ها را که عامل جنگ و خونریزی و اختلافات قومی و قبیله ای است متزلزل خواهد کرد.

حجت الاسلام زارع زاده  تاکید کرد: عربستان با این اقدام پایان سلطه آل سعود را رقم خواهد زد که بازتاب آن را در آینده‌ای نزدیک شاهد خواهیم بود.

وی اظهار امیدواری کرد: با حرکت مردم منطقه قبله‌گاه مسلمین از چنگال وهابیون و سعودی‌ها خارج شود و جبهه مقاومت آخرین سنگر استکبار جهانی را فتح  کند و مردم مظلوم عربستان از حاکمیت سلطه‌گران نجات پیدا کنند.

 

آخرین اخبار آخرین اخبار