پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرحج وزیارت استان یزد:

آمار ثبت نام کنندگان پیاده روی اربعین در استان یزد/به علت محدودیت در اعزام؛ زائران هرچه زودتر ثبت نام کنند


مدیر حج و زیارت استان با تأکید براین نکته که تنها ثبت‌نام کنندگان در سایت سماح می‌توانند عازم عتبات عالیات شوند اظهار داشت: با توجه به محدودیت اعزام از مردم عزیز استان می‌خواهم هر چه زودتر جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیرحج وزیارت استان یزد در مصاحبه با یزد امروز؛ درباره پیگیری‌های این سازمان در خصوص پرداخت دیه به خانواده‌های شهدای منا گفت: البته این مسئله یک مبحث کشوری است و توسط وزارت امور خارجه، دادگستری و سازمان حج وزیارت کشور در حال بررسی و پیگیری است.

علی‌اصغر شریفی از پرداخت غرامت به خانواده‌های شهدای منا خبر داد و گفت: تا آنجا که من اطلاع دارم غرامت بیمه به خانواده‌های کارگر و درستکار پرداخت‌شده و در خصوص خانواده شهید دانش نیز در حال اقدام است.

شریفی تعداد ثبت‌نام کنندگان درراهپیمایی اربعین امسال را 2650 نفر اعلام کرد و گفت: البته این آمار تا امروز بوده و این تعداد در قالب 950 گروه در سامانه سماح ثبت‌نام کرده‌اند

وی افزود: کار ثبت‌نام از زائرین از تاریخ 16 مردادماه در سایت سماح به نشانی https://samah.haj.ir آغازشده و تا نیمه ماه صفر ادامه دارد.

مدیر حج وزیارت استان با تأکید براین نکته که تنها ثبت‌نام کنندگان در سایت سماح می‌توانند عازم عتبات عالیات شوند اظهار داشت: با توجه به محدودیت اعزام از مردم عزیز استان می‌خواهم هر چه زودتر جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

وی در خصوص تعداد موکب‌های پذیرایی از زائران در عراق هم گفت: برپایی موکب‌ها در حیطه وظایف ستاد بازسازی عتبات است.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار