محتوا محتوا

در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا؛


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد گفت: به علت شیوع بیماری کرونا و تعطیلی امامزادگان، مردم می‌توانند به‌صورت مجازی و هرروزه به‌صورت زنده زیارت کنند.

محمد حسین کاظمی در گفتگو با خبرنگار یزدامروز، با اشاره به برنامه های امامزادگان شهرستان یزد که در شرایط کنونی به علت شیوع بیماری کرونا تعطیل هستند گفت: با توجه به برنامه ریزی که از قبل انجام شده بود و درخواست‌های صورت گرفته تصمیم گرفتیم تا به شکلی برنامه های امامزادگان شهرستان یزد را اجرا کنیم که مردم بتوانند زیارت از راه دور داشته باشند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد با بیان اینکه در حال حاضر یکی از بهترین روش ها، زیارت مجازی از طریق شبکه های اجتماعی بود خاطرنشان کرد: هر کدام از امامزادگان یزد با راه اندازی صفحه اختصاصی در اینستاگرام برنامه های مختلف و هرروزه خود را به‌صورت زنده هم پخش می‌شود اعلام و از آن طریق مردم می‌توانند ارتباط معنوی خود را برقرار کنند.

وی با اشاره به اینکه برنامه های امامزادگان هر روزه خواهد بود اضافه کرد: شهروندان می‌توانند با عضویت در پیج هر کدام از امامزادگان جهت کسب اطلاع از برنامه ها اقدام کنند.

لینک عضویت در پیج امامزاده جعفر (ع)یزد: https://www.instagram.com/darbargah.aftab

لینک عضویت در پیج امامزاده سید جعفرمحمد(ع)یزد: https://www.instagram.com/sayedjafarmohammad

لینک عضویت در پیج امامزاده سیدنصرالله (ع)یزد: https://www.instagram.com/qarar_bandegy

انتهای پیام/

 


آخرین اخبار آخرین اخبار