پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دعوت فرمانده سپاه الغدیر یزد از مردم برای شرکت در انتخابات:


فرمانده سپاه الغدیر یزد ابراز امیدواری کرد: انشاالله با حضور و همراهی همه مردم امروز نیز برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ملت شریف ایران افزوده می شود.

سرهنگ رضا پورشمسی در گفتگو با خبرنگار با یزدامروز با دعوت از ملت غیور ایران برای حضور پرشور در انتخابات عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات ایران می تواند رهنمود ایران قوی که رهبر انقلاب فرمودند را با تشکیل مجلسی قوی تحقق بخشد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد ادامه داد: مردم ایران با شرکت در انتخابات در ۴۱ سال گذشته نشان دادند که به آینده کشور خود اهمیت می‌دهند و به نظام اسلامی که برخاسته از خون شهیدان و مجاهدت‌های بسیار مردم است اعتماد دارند.

 وی تاکید کرد: مردم ما همانگونه که در مراسم تشییع و چهلم سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور حماسی خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان آمریکایی زدند امروز نیز با شرکت در انتخابات این مسیر را ادامه می دهند.

پورشمسی ابراز امیدواری کرد: انشاالله با حضور و همراهی همه مردم امروز نیز برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ملت شریف ایران افزوده می شود.

وی همچنین بیان داشت: در راستای برقراری امنیت صندوق های رای در استان یزد تامین امنیت 30 درصد صندوق‌ها به سپاه الغدیر استان یزد واگذار شده و سپاه در این زمینه با نیروی انتظامی و دستگاههای امنیتی مشارکت دارد.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار