محتوا محتوا

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج:


فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در جشنواره استانی ره‌آورد سرزمین نور در یزد گفت: اگر در دوران دفاع مقدس قریب به 54 کشور به رژیم بعث کمک می کردند امروز مناطق عملیاتی پذیرای زوار خارجی از 53 کشور دنیا هستند.

به گزارش یزدامروز؛ سردار یعقوب سلیمانی شب گذشته در مراسم اختتامیه جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور در یزد گفت: تاکنون 16 جشنواره ملی ره آورد سرزمین نورد را برگزار کردیم اما حساب این جشنواره در  یزد از مابقی جداست چرا که درشهر حسینیه ایران در حال برگزاری است.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان در طول دوران انقلاب گفت: دشمنان ما در این مدت تمام توان خود را در عرصه های مختلف علیه اندیشه و تفکر امامین انقلاب به کار گرفتند که نمونه بارز آن دوران  هشت ساله جنگ تحمیلی بود که البته امروز برکات آن به عنوان یک معدن تمام نشدنی در حال استخراج است

سلیمانی با اشاره به پویایی و روندگی انقلاب اسلامی ابراز داشت: علت روندگی انقلاب علیرغم مشکلاتی که وجود دارد این است که انقلاب ما در امتداد نهضت حضرت سیدالشهدا(ع) بوده و ویژگی هایی که در انقلاب کربلا وجود داشت در دفاع مقدس ما بروز و ظهور پیدا کرده است.

 وی با اشاره به این مطلب که امروز امنیت و اقتدار ما مدیون خود شهداست  گفت: یک چهارم شهدای یزد  را شهدای دانش آموز تشکیل می دهند و پس از گذشت 31 سال از دفاع مقدس وجود شهداست که در حال مدیریت کردن جامعه بوده و به تعبیری دفاع مقدس یکی از قله های رفیع انقلاب اسلامی، قطعه درخشان حیات ملی ما و تجلیگاه حقانیت نظام است.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از فعالیت 25 هزار راوی،حدود 17 هرر نفر مبلغ و مبلغه و 54 هزار مدیرکاروان در عرصه راهیان نور خبر داد و گفت: در بستر راهیان نور در سال گذشته 2180 نفر زائر غیر ایرانی در مناطق عملیات حضور پیدا کردند که برخی از این افراد پژوهشگر بودند .

وی افزود: اگر در دوران دفاع مقدس قریب  به 54 کشور به رژیم بعث کمک می کردند امروز مناطق عملیاتی پذیرای زوار خارجی از 53 کشور دنیا هستند.

سلیمانی در پایان با اشاره به توصیه شهدا به وحدت و همدلی در جامعه گفت:همانگونه که در دفاع مقدس همه نقش داشتند امروز باید در راهیان نور نیز همه مردم نقش آفرین باشند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار