پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

آمریکا به دنبال بی ارزش جلوه دادن ارزش هااست/آمریکائی ها حامی صیهونیست های کودک سوز، عربستان کودک کش و داعش کودک خور!


فرمانده سپاه استان یزد با اشاره به این که آمریکا سعی در نفوذ در ایران و از بین بردن ارزش های انقلابی و دینی است گفت:هدف آمریکا یی ها فرا تر از مسئله هسته ای است.

به گزارش خبرنگار یزدامــــــروز،فرمانده سپاه الغدیر استان در بین مردم یزد با اشاره به گستردگی نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه اظهار داشت:بسیجیان ما الگوی بسیاری از نیروهای مدافع اسلام و شرف در کشورهای خود هستند که نمونه بارز آن را می توان در عراق و یمن به خوبی یافت.


وی مرزهای جمهوری اسلامی را فراتر از مرزهای واقعی کشور ایران دانست و گفت:امروزه مرز ایران تا سازمان ملل پیش رفته است.


سردار اکبر فتوحی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با نفوذ دشمن بیان داشت:دشمن به دنبال سرنگونی انقلاب بوده و به دنبال نفوذ به ایران برای رخنه در سیاست و فرهنگ و سپس بر اندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران است.


وی در خصوص  وظیفه ملت ایران در مقابل نفوذ استکبار و آمریکا گفت:وظیفه مردم ایران حمایت از مظلومین جهان از قبیل دولت های سوریه،فلسطین،لبنان،یمن و عراق و حفظ اقتدار کشور است.


فتوحی هدف آمریکا را تغییر در افکار و فرهنگ مردم ایران دانسته و گفت:آمریکا خواستار تضعیف و حذف روحیه انقلابی جوانان و ایجاد بی تفاوتی در بین آنها می باشد و برای تداعی این امر برنامه هایی را برای رسیدن به چنین آرزویی تبین کرده که هم اکنون ملت شاهد برخی از این معضلات هستند.


استکبار به دنبال بی ارزش کردن ارزش ها و ارزشی جلوه دادن بی ارزش هاست


فرمانده سپاه یزد اقتدار ایران را در حمایت و کمک به مظلومین عالم دانست و خاطر نشان کرد:سیاست آمریکا با ایران 180درجه تفاوت داشته و به دنبال پوشاندن چهره اهریمنی خود در بین جوانان،خانواده ها و سایر نقاط فرهنگی و دینی ما است.


آمریکا حامی صیهونیست های کودک سوز، عربستان کودک کش و داعش کودک خور است.


وی از آمریکا به عنوان یک نمایشگاه پر از شکست های پی در پی پی،یاد کرد و تصریح کرد: امروزه زندگی آمریکا مانند سراب است و ذوق زدگی عده ای برای رابطه با آمریکا حرکتی کاملا اشتباه است زیرا هدف آنها از تبلیغات گسترده رسانه ای به نفع خودشان است و آنها همواره به دنبال ایجاد رخنه در بین وحدت و حذف روحیه استکبار ستیزی  مردم هستند.


وی هدف عده ای که در ایران،از آمریکا حمایت می شوند را فراهسته ای و مقابله با رهبری ایران خواند وتشریح کرد:این افراد در حال تبلیغ و رشد بوده و  یکی از نگرانی های نائب ولیعصر(عج) به حاشیه کشیده شدن اقتصاد مقاومتی است و متاسفانه برخی رسانه ها، سفرهای برخی از افراد به ایران را یک ارمغان و حلال مشکلات می دانند در صورتیکه هیچ کدام از این افراد هیچ مشکلی را از مردم ایران دفع و رفع نکرده اند.


انتهای پیام/ا.م1371

آخرین اخبار آخرین اخبار