پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول روابط عمومی امداد استان یزد:

امکان پرداخت پیامکی صدقات در استان یزد فراهم شد


مسئول روابط عمومی کمیته امداد استان یزد از فراهم شدن امکان پرداخت پیامکی صدقات خبر داد.

مسئول روابط عمومی کمیته امداد استان یزد در مصاحبه با یزد امروز؛ از فراهم شدن امکان پرداخت پیامکی پرداخت صدقات مردمی خبر داد.

محسن نشاسته گر گفت: صدقه دادن یکی از فرهنگ‌های خوب ما ایرانی‌هاست که بر اساس اعتقادات دینی و در جهت کمک به نیازمندان جامعه توسط مردم پرداخت می‌شود.

وی اضافه کرد: صدقات درون صندوق‌هایی که توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) در نقاط مختلف شهر تعبیه‌شده‌اند واریز می‌شوند و سپس مأمورین امداد طی دوره‌های معین به این صندوق‌ها مراجعه کرده و سپس مبالغ جمع‌آوری‌شده در مسیر کمک به نیازمندان و افراد بی‌بضاعت جامعه مصرف می‌شود که طبیعتاً این سیکل کاری زمان زیادی می‌طلبد.

مسئول روابط عمومی کمیته امداد استان گفت: کمیته امداد حضرت امام (ره)  در راستای ترویج دولت الکترونیک، پرداخت آسان‌تر صدقات توسط مردم، شفاف‌سازی عملکرد کمیته امداد و کاهش زمان رساندن وجوه به دست نیازمندان اقدام به راه‌اندازی سامانه پیامکی «8878» کرده است.

نشاسته گرافزود: هم استانی‌های عزیزمی توانند با ارسال عدد (1) به این سامانه، مبلغ موردنظر خود را انتخاب کرده و سپس نظر خود را برای نوع هزینه کرد آن اعلام کنند تا این مبالغ در مسیری که مردم تمایل دارد مصرف شود.

وی اضافه کرد: این مبلغ به‌صورت روزانه محاسبه‌شده و برای افرادی که دارای خط دائمی هستند در پایان دوره در قبض آنان اعمال و برای افرادی که دارای خط اعتباری هستند از میزان اعتبار آنان کاسته می‌شود.

گفتنی است این سامانه در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل فعال است.

آخرین اخبار آخرین اخبار