پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در یزد

انتخابات پیش رو، انتخابی آگاهانه و با بصیرت را می طلبد/لزوم ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در یزد با اشاره به لزوم ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم گفت: اگر اصولگرایان با یکدیگر ائتلاف نکنندافرادی به مجلس راه میابند که ممکن است اسیر وسوسه‌های دشمن شده و به افرادی نفوذی مبدل شوند.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جمع نمازگزاران مسجد فاطمه الزهرای یزد با اشاره به این مطلب که انسان‌ها همواره در حال امتحان شدن هستند گفت: بالاترین امتحان بشریت از حضرت ابراهیم (ع) گرفته شد و آن قربانی کردن فرزندش بود که وقتی از این امتحان سربلند بیرون آمد خدا به او مقام امامت داد.

علی‌اصغر زارعی افزود : انسان در هر عصر و دوره‌ای امتحان می‌شود و یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین امتحانات حال حاضر ایرانیان انتخابات هفتم اسفندماه است.

زارعی در ادامه با اشاره به لزوم ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم گفت: اگر اصولگرایان با یکدیگر ائتلاف نکنند و رأی یکدیگر را بشکنند افرادی به مجلس راه میابند که ممکن است اسیر وسوسه‌های دشمن شده و به افرادی نفوذی مبدل شوند.

منتخب مردم تهران در مجلس نهم تأکید کرد: دولتمردان آمریکائی به دنبال نفوذ در مجالس خبرگان و مجلس شورای اسلامی توسط عناصر دل‌بسته به خود هستند و اگر در انتخاب افراد دقت نشود دریکی از حساس‌ترین امتحانات الهی مردود خواهیم شد.

وی خطاب به مردم گفت: ائتلاف اصولگرایان از این منظر اهمیت دارد که افرادی که معمولاً انتخاب می‌شوند افرادی مو من و انقلابی هستند و راه‌یابی این افراد به مجالس خبرگان، دشمن را از نفوذ به ارکان حاکمیتی نظام ناامید کرده و اگر این آقایان عملکرد خوبی داشته باشند منفعت آن به کشور بازمی‌گردد لذا از شما می‌خواهم به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کنید.

زارعی در بخش دیگری از سخنانش به تجربه تاریخی مصدق و اعتماد نابجای وی به آمریکائی‌ها اشاره کرد و افزود: مصدق به گمان اینکه از دست انگلیسی‌ها خلاص می‌شود به آمریکائی‌ها لبخند زد و این لبخند به قیمت سقوطش از حکومت تمام شد.

نماینده اصولگرای مجلس ادامه داد: در فتنه 88 دشمن تردید نداشت که جمهوری اسلامی را نابود خواهد کرد چراکه به عوامل داخلی خود اطمینان داشت اما از مهم‌ترین نکته‌ای که غفلت کرد بصیرت و آگاهی مردم بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد ملت هوشیار و با بصیرت ایران بار دیگر با انتخابی درست و هوشمندانه افرادی را روانه مجالس خبرگان و شورای اسلامی کنند که حافظ منافع ملت و انقلاب باشند.


آخرین اخبار آخرین اخبار