پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

اطلاعیه مهم نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

انتشار دفترچه شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور


معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در اطلاعیه‌ای، از انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی 94 این نهاد خبر داد.

به گزارش یزد امـــــروز؛ معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات این نهاد در اطلاعیه‌ای ضمن اعلام زمان انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال 1394، از متقاضیان شرکت در آزمون دعوت کرد تا برای دریافت و مطالعه دفترچه راهنما، به پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به نشانی www.iranpl.ir مراجعه کنند. 


این معاونت در ادامه اطلاعیه خود، خاطرنشان کرده است: با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات نهاد نیز سامانه‌ای برای پاسخ به پرسش‌های داوطلبان از تاریخ هجدهم خرداد ماه به نشانیFAQ.iranpl.ir  آماده پاسخگویی به ابهامات و سئوالات احتمالی متقاضیان شرکت در این آزمون خواهد بود.


معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در پایان این اطلاعیه یادآور شده: ثبت‌نام داوطلبان حائز شرایط شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از تاریخ چهاردهم تیر ماه در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org  آغاز می شود.


گفتنی است، استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد و اطلاع رسانی در خصوص استخدام، برگزاری آزمون‌ها و جزئیات آن، تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می شود.

منبع:نهاد کتابخانه عمومی کشور


آخرین اخبار آخرین اخبار