پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

طی حکمی از رئیس بنیاد ملی نخبگان کشورصورت گرفت

انتصاب رئیس جدید «بنیاد نخبگان استان یزد»


طی حکمی از سوی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر مصطفی شاه‌نظری به ریاست بنیاد نخبگان استان یزد منصوب شد.

به گزارش یزد امــــــــــــروز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در متن حکم دکتر ستاری خطاب به دکتر شاه‌نظری آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان یزد و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان یزد منصوب می‌نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آئین‌نامه تأسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعداد برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاشهای ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاهها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.

توفیق جنابعالی را در انجام این مسؤلیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است بدین وسیله از زحمات جناب آقای دکتر قاسم امیریان و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسؤلیت، کمال تشکر به عمل می‌آید.


آخرین اخبار آخرین اخبار