پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرماندار یزد در مصاحبه با یزد امروز؛

انتقادافراد دلسوز ازعملکرد دولت،مانع از برخی کجروی ها می شود


فرماندار یزد نقد را یک اهرم بسیار خوب برای اصلاح بعضی از کجروی ها دانست وخاطر نشان کرد: اگر افراد دلسوز ازعملکرد دولت انتفاد نکنند ممکن است برخی افراد به بیراهه بروند.

فرماندار یزد در مصاحبه با یزد امــــروز در خصوص دلایل انتخاب شعار «ملت و دولت، همدلی و هم زبانی» توسط رهبرعالیقدرانقلاب گفت: شعار امسال یک شعار مبنایی، کاربردی واصولی می باشدکه با درایت رهبری معظم انفلابT با توجه به شرایط فعلی کشورمطرح شده، و یک نیازو ضرورت برای مقابله نظام با ترفندهای دشمنان داخلی و خارجی است.


محمود شاکری شمسی با اشاره به این مطلب که یکی ازویژگی های نظام مقدس اسلامی،عدم فاصله بین دولتمردان و مردم در طول این 36 سال بوده است اضافه کرد: از یک طرف دولت ها شکل گرفته ازآرای مردم بوده که با تنفیذ مقام معظم رهبری، دارای مشروعیت شده وازطرف دیگرهردولتی که یر مسند امورتکیه داده، مردم را به عنوان نقطه اصل تصمیمات وجهت گیری های خدمات خود دانسته است.


شاکری شمسی افزود: درکشورماهمیشه نگاه دولتمردان به مردم نگاه خدمتگزاری و خادمی بوده و ملت بزرگ ایران نیز همیشه به خادمین خود به چشم افرادی دلسوز، امین، متعهد وخیرخواه کشورنگاه کرده اند واین رابطه دوسویه،نظامی منحصربه فرد را متجلی ساخته که اساس آن محبت،دوستی وعطوفت است.


وی با اشاره به فرموده حضرت علی(ع) که تنها عامل برقراری واستحکام جامعه رعایت حقوق متقابل ازسوی حاکم و مردم است اظهار داشت: مولای متقیان درخصوص حقوق متقابل حاکم و مردم می فرمایندازحقوق مردم برحاکم، خیرخواهی، تلاش برای تنظیم مسائل اقتصادی، تعلیم وآمورش عمومی و تربیت و پرورش مردم می باشد وازحقوق مردم بر حاکم این است که مردم به عهد خود با حاکم (دولت) تا زمانی که به عهدش وفاداراست وفادار بوده و دعوت و اوامرحاکم را اطاعت کنند و الحق ملت ما نیزدرطول دوران انقلاب به نظام وفادار بوده اند.


فرمانداریزد با اشاره به فرمایشات رهبری درحرم امام رضا (ع) درمورد مذاکرات هسته ای گفت: رهبر معظم انقلاب، همیشه از مذاکره کنندگان دفاع جانانه کرده اند وخواهش بنده هم از تیم مذاکره کننده این است که همچون گذشته درراستای منویات حضرت امام خامنه ای حرکت کرده ومدافع منافع کشوروملت باشند.


شاکری نقد را یک اهرم بسیار خوب برای اصلاح بعضی از کجروی ها دانست وخاطر نشان کرد: اگر افراد دلسوز ازعملکرد دولت انتفاد نکنند ممکن است برخی افراد به بیراهه بروند.


مسئول اجرائی شهرستان یزداضافه کرد: هر چقدرفضای نقدونقادی در کشورمطلوبتر باشد خروجی عملکرد دولتمردان موفق آمیزتراست پس یاید همه کسانی که مورد انتقاد قرار می گیرند با بالا بردن روحیه و ظرفیت انتقاد پذیری خود شرایط اداره یهتر کشور را فراهم آوردند.


وی در پایان با آرزوی سالی پر از سلامتی و تندرستی برای ملت ایران و به ویژه مردم دارالعباده گفت : امیدواریم سال94،سال پیشبرد مقاصدعالیه نظام اسلامی وسالی پر از خیر و برکت برای ملت شریف ایران اسلامی یاشد.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار