پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نگاهی به حواشی جشن روابط عمومی های یزد؛

انتقادی که «معاون استاندار» از «پاک طینت» کرد / روابط عمومی ها برای «مادر زن» کف زدند!


پیش از ظهر امروز جشن روابط عمومی ها با حضور کارشناسان و مدیران روابط عمومی با حواشی جالبی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزد امــــروز، پیش از ظهر امروز جشن روابط عمومی ها با حضور کارشناسان و مدیران روابط عمومی  در سالن همایش استانداری یزد برگزار شد.

اجرای این مراسم را عباس گلرسان و فاطمه زارع که هردو از چهره های شناخته شده سیمای مرکز یزد هستند بر عهده داشتند.


ابتدای مراسم جمعیت حاضر در سالن بیشتر صندلی های سالن را پر کرده بودند به طوری که تنها صندلی های انتهای سالن خالی بود.

 

اجرای دو ترانه  توسط خواننده جوان مجتبی هراتی که این روزها مهمان جشن ها و مراسم های مردمی است آغاز گر برنامه بود.

 

معاون امور عمرانی استاندار در اولین سخنران مراسم بود که وی با ابراز نگرانی از مسئله کمبود آب استان، روابط عمومی ها را در اهداف و  صرفه جویی در مصرف آب استان بسیار مهم دانست .

 

وی  از مدارس و دانشگاه ها  به عنوان پر مصرف ترین ارگان های دولتی در مصرف آب یاد کرد.

 

در حاشیه صحبت های سید حسینی وی از نبود بنرو پوستر صرفه جویی در مصرف آب از پاک طینت مدیر کل روابط عمومی استانداری انتقاد کرد.

 

با آنکه در ابتدا جمعیت  حضار این مراسم نسبتا خوب بود و نام جشن را با خود به یدک می کشید اما از بیحالی ابتدای مراسم از تعداد حضار کاشته شد و سالن رو به خلوتی رفت! به طوری که حسین کارگر بازیگز طنز بارها به کنایه این مراسم را «پرشور» عنوان کرد!

 

طناز برنامه با بیان اینکه می خواهم آهنگی از افتخاری برایتان بخوانم کار خود را آغاز کرد که از همه موضوعی مانند مادر زن و خل عاشق! خواند بجز افتخاری.

 

در ادامه این مراسم استاندار یزد با همراهانش وارد سالن شد و به جمع حاضر در سالن پیوست که پس از لحظاتی از وی دعوت شد پشت برای سخنرانی پشت تریبون برود.

 

سید محمد میرمحمدی استاندار یزد با تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر،نقش روابط عمومی ها و رسانه ها را بسیار  را مهم تلقی کرد و همگی را برادر و رسانه ها را کامل کننده رسالت پیامبر دانست.

 

وی به روابط عمومی ها متذکر شد که به نقد و تشویق رسانه ها واکنش نشان ندهند و باهم در جهت شفاف سازی امور حس برادری و همکاری داشته باشند.


وی خود را انتقاد پذیر دانست و اظهار کرد: نقد مردم باعث خوشحالی ما می شود تا در جهت رفع مشکل اقدام به عمل آوریم.

 

هنوز صحبت های میر محمدی تمام نشده بود که از سالن اداری استانداری صدای اذان بلند شد که برخی از بی برنامگی در مراسم که باعث تداخل این موضوع شده بود صحبت می کردند.

 

با اتمام سخنرانی استاندار که تقریبا سالن خالی شده بود، تعدادی دیگر از حضارهم سالن را ترک کردند.

 

در آخر استاندار یزد بر روی لوح یادبودی با مضمون «روابط عمومی آینه همدلی و همزبانی» که توسط مسئولین امضا شده بود برای «توفیق روابط عمومی ها» یادگاری نوشت.


آخرین اخبار آخرین اخبار