پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرکل سازمان انتقال خون استان یزد:

اهدای 285 واحد خون یزدی ها در تاسوعا و عاشورای حسینی


مدیرکل سازمان انتقال خون استان یزد گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورا حدود 350 نفر مراجعه کردند که از این تعداد 285 واحد اهدای خون داشتیم.

یزدامروز؛مدیرکل سازمان انتقال خون استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، درباره اجرای طرح نذر خون اظهار داشت: طرح نذر آگاهانه خون در استان یزد همراه با استقبال عزاداران حسینی در روزهای تاسوعا و عاشورا برگزار شد و مردم با مراجعه به مراکز هشت‌گانه انتقال خون در سطح استان مبادرت به اهدای خون کردند.

دکتر نقی تقوایی در ادامه با اشاره به آمار اهدای خون در روزهای تاسوعا و عاشورا بیان کرد: در روزهای تاسوعا و عاشورا حدود 350 نفر مراجعه کردند که از این تعداد 285 واحد اهدای خون داشتیم.

وی در ادامه افزود: چنانچه افراد در تاسوعا و عاشورا نذر خون داشته و نتوانستد خون اهدا کنند به دلیل مدیریت مصرف خون و با توجه به نیاز مستمر به خون از آنها ثبت نام شده است و به تدریج در روزهای آینده فراخوان می شوند و می توانند خون اهدا کنند.

تقوایی گفت: طرح نذر خون همچنان ادامه دارد و شهروندان برای ثبت نام می توانند به سازمان مراجعه یا به صورت اینترنتی از سایت سازمان انتقال خون مراحل ثبت نام را تکمیل کنند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار