پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد:

اوقاف به هیچ وجه موافق نامگذاری بازارچه صنایع دستی به نام صدرالعلما نیست


زارع زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از هماهنگ نکردن شهرداری با سازمان اوقاف جهت نام گذاری این بازارچه و موافق نبودن اوقاف با این نام گذاری خبر داد.

به گزارش یزد امروز، حجت السلام حسین زارع زاده در مورد حواشی نام گذاری بازارچه صدرالعلما یزد گفت: این بازارچه اصلا به صدرالعلما مرتبط نیست و زمین این بازارچه جز مستغلات شاهزاده فاضل است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد افزود: مجموعه ای که در حال حاضر مرمت شده متعلق به شاهزاده فاضل است و هیچ ارتباطی با صدرالعلما ندارد. این زمین جزء مستغلات شاهزاده فاضل بوده است. خانه صدرالعلما و سه خانه خادمی شاهزاده فاضل مجموعه ای است که ما برای ساخت بازارچه با شهرداری یزد قرارداد منعقد کرده ایم.

وی ادامه داد: خانه صدرالعلما کلاٌ جدا و مستقل است و هنوز در فاز اول هیچ اقدامی در خانه صدرالعلما صورت نگرفته است.

زارع زاده اضافه کرد: شهرداری بابت موضوع نام گذاری این بازارچه هیچ هماهنگی با مجموعه اوقاف نکرده است و سازمان اوقاف هم به هیچ عنوان با این نام گذاری موافق نیست.

 مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد در پایان گفت: اوقاف شهرستان یزد جهت اعتراض به نام گذاری این بازارچه طی نامه ای اعتراض خود را اعلام کرده است و قرار بر این بوده که این بازارچه به عنوان بازارچه صنایع دستی شاهزاده فاضل نام گذاری شود.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار