پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس جدید هیئات فوتبال استان یزدمطرح کرد

اولویت اولم؛ تقویت فوتبال ساحلی استان یزد/تکلیف فولاد یزد به زوی مشخص می شود


رئیس هیئات فوتبال استان یزد اولویت برنامه هایش را تقویت فوتبال ساحلی استان یزد اعلام کرد و گفت: فوتبال ساحلی استان نقطه قوت فوتبال استان یزد است که باید در زمینه تقویت آن تلاش شود.

رئیس هیئات فوتبال استان یزد در مصاحبه اختصاصی با یزدامروز؛اولویت برنامه هایش را تقویت فوتبال ساحلی استان یزد اعلام کرد و گفت: فوتبال ساحلی استان نقطه قوت فوتبال استان یزد است که باید در زمینه تقویت آن تلاش شود.

برنامه های تقویت فوتبال ساحلی

عبدالرضا دستا با اشاره به سطح بالای فوتبال ساحلی استان یزد اظهار داشت: در سالیان گذشته زحمات فراوانی برای بالا بردن سطح فوتبال ساحلی کشیده شده و در جلسه ای که با ریاست محترم فدراسیون نیز داشتیم بر لزوم تقویت و ارتقا سطح این رشته ورزشی تاکید شد.

دستا؛ راه اندازی لیگ برتر فوتبال ساحلی استان و برگزاری دوره های آموزشی مربیگری و داوری را از برنامه های کاری خود برای تقویت وارتقاء جایگاه این رشته بیان کرد .

تکلیف فولاد یزد به زوی مشخص می شود

وی در خصوص اتفاقات اخیر تیم فوتبال فولاد یزد هم گفت: متاسفانه یکی از برنامه هایی که در دستور کار من نبود و به نوعی به بنده تحمیل شد همین اتفاق بود چرا که هیات فوتبال وظیفه ای برای دخالت در امور باشگاه ها ندارد اما از آن جا که تیم فولاد یزد نماینده استان به حساب می آید و جناب احرامیان نیز سال ها برای این تیم زحمت کشیده اند، بنده در این زمینه ورود پیدا کردم  و با جلساتی که با نماینده محترم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و همچنین سرپرست و کاپیتان تیم فولاد داشتم آن ها را برای حضور در لیگ و برگزاری مسابقات آتی متقاعد کردم.

فوتبالیست سابق یزد ادامه داد: جلسه ای نیز با جناب مهندس موسوی و مسئولین باشگاه جهت جمع بندی نهایی خواهیم داشت که امیدورام دراین جلسه  آن چه به صلاح فوتبال استان است رقم بخورد و این تیم از بلاتکلیفی خارج شود.

راه اندازی لیگ برتر استان در هفته آینده

رئیس هیئات فوتبال استان از راه اندازی لیگ برتر استان از هفته آینده خبر داد و افزود:این اقدام نیز خارج از برنامه ریزی های بنده بود اما با توجه به اینکه مدتی از زمان آغاز لیگ گذشته بود تصمیم گرفتیم تا آن را راه اندازی کنیم.

 تغییرات در هیئت فوتبال صورت می گیرد

دستا درباره تغیرات در هیئات فوتبال استان هم گفت: قطعا به زودی  تغییراتی در هیئت رئیسه و نواب رئیس صورت می گیرد و در خصوص  دبیر و سایر اعضا نیز پس از بررسی فعالیت ها تصمیم گیری خواهد شد.

وی  اضافه کرد : در تلاشیم تا بتوانیم از افرادی جوان،خوش فکروخوشنام در هیئت فوتبال استان بهره ببریم هرچند متاسفانه جو استان به گونه ای است که ممکن است با دعوت افرادی ،عده ای دیگر دلخور شوند اما من دست همه سلایق را برای پیشرفت فوتبال استان یزد به گرمی می فشارم.

هیئت فوتبال نیازمند ارتباط با اصحاب رسانه

وی از احتمال یرگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه در اواخر آبان ماه خبر داد وتاکید کرد: هیئت فوتبال استان نیازمند ارتباط موثر و قوی با خبرنگاران است وبه همین جهت تلاش می کنیم تا با تقویت روابط عمومی هیئت و یا  معرفی یک سخنگو ارتباط خود را با رسانه ها قویتر کنیم.

وی در پایان از حسن اعتماد اعضای مجمع هیئت فوتبال استان یزد قدردانی و ابراز امیدورای کرد  با کمک همه اهالی فوتبال بتوانیم جایگاه فوتبال یزد را در کشور ارتقا دهیم.


آخرین اخبار آخرین اخبار