پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد:

اکنون اسلام گرفتار وهابیت خبیث شده است/ بسیج باید عزم خود را در مواجهه با مسئله نفوذ جزم کند


نماینده ولی فقیه در یزد با اشاره به گرفتار شدن اسلام به وهابیت نامه دوم مقام معظم رهبری را اقدامی اساسی در مقابل تبلیغات گسترده علیه اسلام دانست.

به گزارش یزدامــروز به نقل از یزدرسا، آیت الله محمدرضا ناصری در خطبه های نماز جمعه این هقته در ارتباط با نامه دوم مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غرب  اظهار داشت: این نامه در واقع احساس مسولیت مقام معظم رهبری نسبت به اسلام و جوانان مسلمان است.

وی عنوان کرد: حرکت عده ای از روی نادانی آنها نسبت به اسلام باعث بدبینی و نارضایتی دنیا نسبت به اسلام شده است. و برخی از این فرصت برای پی گیری اهداف شوم خود استفاده می کنند و سعی در تخریب وجه اسلام دارند که از جمله این عده رژیم اشغال گر قدس است که آن ها از این فرصت به خوبی استفاده میکنند.

امام جمعه یزد افزود: اکنون اسلام گرفتار وهابیت خبیث شده است که مرکز آن ها عربستان سعودی است که انسان های منحرف از اسلام را پرورش می دهند و باعث بدگمانی و بدفهمی دنیا نسبت به اسلام شده است چرا که از مسیر اهل بیت دور افتاده اند.

آیت الله ناصری با اشاره به این که با وسیله ولایت اهل بیت فرقه ها کم و اختلافات حل میشود یادآور شد: امیدوارم خداوند این ها را به عقل آورد و به حرف پیامبر ولو یک کلمه گوش دهند زمانی که پیامبر فرمودند من دو چیز گرانبها را دربین شما به یادگار می گذارم، قرآن خدا و اهل بیتم. کاش آن ها به این حدیث معتبر گوش و به آن عمل می کردند.

وی نامه مقام معظم رهبری را اقدامی اساسی جهت از بین بردن تبلیغات سو در جهان نسبت به اسلام دانست و اقزود: کشورهای حامی تروریسم از فلسطین که 60 سال است در آتش جنگ می سوزد و در پی آن میلیون ها نفر کشته و آواره شدند حرفی به میان نمی آورند اما وقتی فقط چند روز اوضاع فرانسه به هم ریخت همگی عصبانی و در پی انتقام برآمدند.

ناصری اظهار داشت: این نامه دوگانگی حرکت غربی ها مبنی بر تسلیح و حمایت  از تروریسم از یک سو و از سوی دیگر محکوم کردن آن را هدف گرفته است.

وی هم چنین حرکت دوگانه کشورها نسبت به حقوق بشر در ایران و در راس آن عربستان سعودی را محکوم کرد و یادآور شد که برخی از رسانه های داخلی به این اقدام دامن زده اند.

امام جمعه یزد به دیدار مقام معظم رهبری با فرماندهان بسیج اشاره کرد و گفت: آقا در این دیدار تفرقه اندازی را یکی از مصادیق نفوذ برشمردند و از بسیج ایجاد روحیه همدلی و برادری در مقابل دشمنی ها و کینه توزی های رسانه ها و دولت های غربی را خواستار شدند.

وی همچنین  یادآور شد که بسیج باید عزم خود را در مواجهه با مسئله نفوذ جزم کند و همه را به زیر چتر ولایت که چتر خداست جمع کند تا از انحرافات و ظلالت ها دور شویم.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار