پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

هشدار فرمانده سپاه الغدیر به برگزار کنندگان مجالس ضددینی در یزد:

اگر صبر مردم لبریز شود اقدام انقلابی خواهند کرد/برخی به دنبال اسلام منهای عترت و ولایت هستند


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به برخی افراد که در سطح استان به نام دین فعالیت های ضد دینی انجام می دهند هشدار داد.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزدرسا ؛ فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جمع مردم و خانواده های شهدا گفت : امروز دشمن با  اسلام گریزی ،اسلام ستیزی ، اسلام هراسی و اسلام سازی که همان اسلام آمریکایی است قصد ضربه زدن به اسلام  و نظام اسلامی دارد.

سردار اکبر فتوحی افزود:در اسلام آمریکایی حرف ازعدم انجام واجبات و مستحبات نیست بلکه تمام تلاش دشمن جدایی ولایت از دین است چرا که آنان می دانند تا زمانی که ولایت در جامعه حضور داشته باشد و مردم مطیع او باشند تمامی نقشه های آنان نقش برآب می شود.

فرمانده سپاه یزد با اشاره به حدیث ثقلین گفت: پیامبر فرمود من در میان شما دو امانت قرآن و عترت را به جای می گذارم که  هرگز از یکدیگر جدا نخواهند شد اما دشمنان اسلام و ایادی داخلی آنان به دنبال اسلام منهای عترت هستند و همان روشی را دنبال می کنند که عمروعاص در لحظات شکست جنگ صفین انجام داد و قران ها را بر سر نیزه کرد و امروز دشمنان اسلام به دنبال برسر نیزه کردن قرآن ها و معرفی اسلام بدون ولایت هستند.

فتوحی اقدامات ضد دینی برخی موسسات مزین به نام ائمه را نکوهش کرد و ابراز داشت: چرا برخی افراد با نام دین و ائمه برضد دین اقدام می کنند و در مجالسی که به نام اهل بیت (ع) برپا می شود با دعوت از سخنرانان بی تقوا، ولایت و حکومت دینی  را نفی کرده و تیر زهرآگین خود را به سمت اصول ارزشی یک حکومت اسلامی پرتاب می کنند.

فرمانده سپاه یزد با اشاره به اینکه در تمام کشور یزد را تنها به نام دارالعباده و حسینیه ایران می شناسند خطاب به برپا کنندگان چنین مجالسی هشدار داد مردم ولایتمدار یزد تاب تحمل چنین اقدامات ضد دینی را نداشته و اگر صبرشان لبریز شود علیه شما موضع  گرفته و اقدام انقلابی انجام خواهند داد.

سردار فتوحی امپریالیسم،سوسیالیسم، جامعه مدنی و اصلاحات را سامری های آمریکائی ها دانست و بیان کرد: آمریکائی ها و فریب خوردگان آنان که چشم و گوششان به دهن آنان است بدانند این سامری ها در بین ملت ایران جایی ندارند چرا که ملت با بصریت ایران تحت رهبری،رهبری شجاع و بیدار همچون حضرت امام خامنه ای هرگز اجازه عرض اندام به این سامری ها را نداده و نخواهد گذاشت سامری دیگری گوساله پرستی را رواج دهد.

وی به مردم مژده داد: امروز همه بدانند اسلام ناب محمدی از مرزها عبور کرده و حتی به کشورهای اروپایی رسیده و در دانشگاه ها و مجامع علمی جهان نامه های رهبر معظم انقلاب دست به دست شده و یقینا همان طور که خدا نیز وعده داده جهان در آینده ای نزدیک از مسلمانان واقعی و پیرو اسلام ناب پر خواهد شد.

فرمانده سپاه الغدیر استان، فرماندهی الهی،رشادت،شجاعت،دفاع جانانه از انقلاب،دشمن شناسی و بصیرت را از ویژگی های بارز شهدای انقلاب برشمرد و گفت: شهدا دارای طهارت روح،فکر ،عمل و اخلاق بودند و در اخلاص و خطر پذیری و اطاعت از ولی امر خود که همان ولی فقیه است بی نظیر بودند.


آخرین اخبار آخرین اخبار