پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دومین تحصن مرغ داران یزدی روبروی استانداری یزد

آیا صدای مردم به گوش مسئولین می‌رسد؟!+تصاویر


دقایقی قبل مرغداران یزدی جلوی استانداری تحصن کردند این در حالی است که حتی یک نفر از مسئولین استانداری یزد به تحصن کنندگان جوابگو نبوده است.

بر اساس گزارش یزدامروز دقایقی قبل مرغداران یزدی جلوی استانداری تحصن کردند.

مرغداران که از ورود بی رویه مرغ شمال به استان و عدم توجه مسئولین به این امر ناراضی هستند در اعتراض به سکوت مسئولان برای دومین بار روبروی استانداری یزد تحصن کردند

گفتنی است مدتی قبل نیز مرغداران یزدی جلو استانداری تحصن کرده بودند که با پا در میانی تنی چند از مسئولین استان و با وعده حل مسئله ختم به خیر شده بود.

یکی از متحصنین در مصاحبه با خبرنگار یزدامروز اظهار کرد: مشکل اصلی مرغ فروشان یزد، ورود بی رویه مرغ از شمال ایران توسط عده ای سود جو است.
 
وی از ترفند دلال های مرغ پرده برداشت و گفت:از یک طرف به دروغ  می‌گویند مرغ یزد هورمنی است و از طرف دیگر مرغ یخ زده شمال را به قیمت ارزانی خریداری کرده و با افزایش حدود 30 درصدی در بازار یزد به فروش می رسانند. این سود کلان دلالان مرغ را به طمع انداخته تا حتی به بهای ورشکستگی تمام مرغداران یزدی جیب خود را پر کنند.
 
وی با ابراز تاسف از بی تفاوتی مسئولین ابراز داشت: امروز هم که برای چندمین بار در مقابل استانداری تجمع کرده ایم حتی یک نفر هم از استانداری بیرون نیامد تا در جمع ما حاضر شود و حداقل درد دل ما را بشنود.

آخرین اخبار آخرین اخبار