پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

حجاب برتر؛

آیا چادر مشکی افسردگی می آورد؟


رنگ مشکی باعث بوجود آمدن انواع ناراحتیهای روانی و افسردگی میگردد پس بهتر است چادر مشکی به چادر صورتی و رنگ های متنوع تبدیل شود...!!

یزد امــــروز؛ برخی میگویند اولا چادر گران است و مانتو از نظر اقتصادی با صرفه تر است و ثانیا: رنگ مشکی باعث بوجود آمدن انواع ناراحتیهای روانی و افسردگی میگردد پس بهتر است چادر مشکی به چادر صورتی و رنگ های متنوع تبدیل شود...!! نظر شما چیست؟ آیا چادر مشکی افسردگی می آورد؟

جواب:

اولا: وقتی یک زن چادری را که در طول یک یا دو سال یک چادر بیشتر لازم ندارد با خانمی که بدون چادر هر هفته با یک نوع لباس و رنگ و با خرج کردن پول زیادی برای انواع آرایش در نظر میگیریم به مراتب از نظر اقتصادی چادر با صرفه تر است.بلکه آن خانم هایی که دائم به چادر اشکال میکنند گاهی مانتوهایشان چندین برابر قیمت یک چادر است.

 

ثانیا: مگر دختر یا زن چادری میخواهد همیشه چادر سرش نماید تا رنگ مشکی اثر منفی از جهت روانی بر وی داشته باشد،بلکه چادر را برای اوقات کمی که در بیرون از منزل هست استفاده میکند و در درون خانه و در مکانی که نامحرم نیست میتواند از لباس های خوش رنگ و مناسب استفاده کند و اسلام هم روی این موضوع تاکید نموده است.

 

ثالثا: اگر رنگ مشکی اینقدر خطرناک است چطور شما در میهمانی ها و پارتی های خصوصی خود تیپ مشکی میزنید؟!!

 

رابعا: اگر این حرف شما صحت داشته باشد باید همه خانم های بد حجاب و زنانی که از انواع اقسام لباس ها و رنگ ها در خیابان استفاده میکنند و نظر مردان بویژه جوانان لاابالی را به خود خیره میکنند باید از نظر روانی و روحی سالمترین زنان باشند و از نظر اجتماعی و اخلاقی و مشکلات خانوادگی مانند طلاق و ... کمترین ناراحتی نداشته باشند.در حالی که در آمار و حقایق خانم ها ،غیر از این است و اصلا بر مبنای نظر شما جوامع غربی باید شاداب ترین و سالم ترین مردم را از نظر روحی و اخلاقی داشته باشند..در حالیکه همه می دانند و خود غربی ها هم بارها اعتراف کرده اند که کشور های غربی بالاترین آمار را از نظر مشکلات اخلاقی و روحی در بین جوامع دارند.

 

خامسا: اگر رنگ مشکی این آثار منفی را دارد باد در آفریقا یک آدم سالم از نظر روانی پیدا نشود! در حالی که مردم شریف و سیاه پوست آفریقا از جمله بلال حبشی موذن رسوا خدا(ص)  از نظر روانی و اخلاقی و صفا و محبت به مراتب بالاتر از مردم فرنگ و پیروانش هستند.

و هزاران دلیل دیگر .....


آخرین اخبار آخرین اخبار