پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس پلیس راهور استان یزد خبر داد

ایجاد تسهیلات لازم برای ترخیص موتورسیکلت های توقیفی


سرهنگ مهدی زارع گفت: همه تسهیلات لازم برای آزادسازی موتورسیکلت های هم استانی های عزیز فراهم شده است.

سرهنگ مهدی زارع در گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ با بیان اینکه همه تسهیلات لازم برای آزادسازی موتورسیکلت های هم استانی های عزیز فراهم شده است گفت: عمده مشکل موتورسیکلت های توقیفی بحث بیمه و اسناد مالکیتی است که در جهت تسهیل این امور صدور بیمه نامه را با احتساب بخشودگی و در اقساط 10 ماهه فراهم کردیم.

رئیس پلیس راهور استان یزد ادامه داد: در خصوص اسناد مالکیتی نیز با هماهنگی هایی که با دستگاه قضائی صورت گرفته قولنامه به عنوان سند مالکیتی پذیرفته شده و موتورسیکلت های دارای قولنامه ترخیص می شوند.

زارع خاطر نشان کرد: به هزینه پارکینگ نیز 30 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که موتورسیکلت های فاقد پلاک ملی می توانند با درخواست پلاک المثنی ترخیص شوند اظهار داشت: البته موتورسیکلت هایی هم که دارای پلاک قدیمی باشند می توانند با نصب پلاک و بدون در نظر گرفتن سن موتورسیکلت ترخیص شوند و نیازی به ملی شدن پلاک نیست

رئیس پلیس راهور استان اذعان داشت: البته اگر موتورسیکلتی فاقد پلاک قدیمی باشد تنها به عنوان اسقاطی ترخیص می شود و امکان صدور پلاک المثنی نیز وجود ندارد چرا که قانون اجازه صدور پلاک برای موتورسیکلت های بالای 10 سال را نمی دهد.

زارع در پایان تاکید کرد: تمامی تسهیلات لازم برای ترخیص موتورسیکلت های توقیف شده فراهم شده و از هم استانی های عزیز دعوت می شود تا در این خصوص عاجلانه اقدام کنند.

 انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار