پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون فرهنگی و امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان یزد بیان کرد

ایجاد فضاهای جدید برای دوچرخه‌سواری بانوان


طوبی مازارزاده، عنوان کرد: برای دوچرخه سواری بانوان، فضاهای جدیدی همانند بوستان طوبی ایجاد خواهد شد تا بانوان به دوچرخه سواری بپردازند.

به گزارش یزد رسا به نقل از  یزدبانو، مدیر کل اداره ورزش و جوانان یزد،مسعود شریعتی به همراه  طوبی مازارزاده معاون فرهنگی و امور جوانان و جمعی از مسئولان و فعالان اداره کل ورزش،در بین خبرنگاران حاضر شده و به سوالات آن ها پاسخ دادند.

شریعتی در خصوص فرهنگ سازی دوچرخه سواری  گفت: در این خصوص  با مسئولین شهرداری هماهنگ شده تا فضاهای کم خطری را خاص دوچرخه سواران ترتیب دهند.

مسعود شریعتی،مدیر کل اداره ورزش و جوانان یزد، در نشستی با اصحاب رسانه بر این باور بود که زن و دختر هر خانواده ای نقش اصلی را در کشش همه اعضای آن خانواده به ورزش دارند.

طوبی مازارزاده،معاون فرهنگی و امور بانوان عنوان کرد: برای دوچرخه سواری بانوان، فضاهای جدیدی همانند بوستان طوبی ایجاد خواهد شد تا بانوان به دوچرخه سواری بپردازند.

وی افزود: جهت همکاری برخی مدارس به کانون های دوچرخه سواری بانوان،هماهنگی هایی با آموزش و پرورش استان انجام شده است، همچنین پارک ترافیک واقع در منطقه ی فضای سبز شهر یزد، به دوچرخه سواری و آموزش آن به بانوان اختصاص داده شده است.

معاون فرهنگی و امور جوانان، خاطر نشان کرد: به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر در روز های آتی جشنواره های محلی و بازدید از زندانیان دختر انجام خواهد شد که اطلاعیه برنامه ها از طریق سایت اداره کل ورزش منتشر خواهد شد.

قابل ذکر است که در پایان نشست، از اصحاب رسانه تجلیل شد.

 

 

انتهای پیام/ش


آخرین اخبار آخرین اخبار