پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی:

ایجاد نامنی در منطقه، نتیجه لابی آمریکا و رژیم صهیونیستی


نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با لابی صهیونیستی به دنبال ایجاد ناامنی در ایران و خاورمیانه است، آنان به هیچ وجه نمی‌خواهند کشورهای مستقل اسلامی در آرامش باشند.

به گزارش یزد امـــــــــروز ، حسین گروسی در گفت‌وگو با آناج با بیان اینکه دشمنی ایران و آمریکا تمام شدنی نیست، اظهار داشت: آمریکا با لابی صهیونیستی به دنبال ایجاد ناامنی در ایران و خاورمیانه است، آنان به هیچ وجه نمی‌خواهند کشورهای مستقل اسلامی در آرامش باشند.

 

وی ادامه داد: آمریکا هیچ‌گاه دست از سیاست‌های شیطانی خود بر نخواهد داشت و بسیار بعید است گام مثبتی بردارد. این کشور بارها بی صداقتی و عدم پایبندی به تعهدات خود را ثابت کرده است.

 

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی همیشه نشان داده که با تمامی کشورها به جز رژیم صهیونیستی تعامل و روابط مسالمت آمیز دارد اما از آنجایی که آمریکا از اول انقلاب با ایران دشمنی کرده ما هم ایستادگی و مبارزه کرده‌ایم تا حقی از مردم ضایع نشود.

 

نماینده مردم شهر قدس، شهریار و ملارد در مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال تصویب تحریم‌های غیر هسته‌ای بعد از برجام توسط کنگره، بیان داشت: رهبر انقلاب از همان ابتدا بسیار تیز بینانه مشکل تراشی آمریکایی‌ ها را پیش بینی کرده بودند و اکنون ما می‌بینیم آمریکا به دنبال خدشه‌دار کردن توافق است.

 

وی یادآور شد: در اوایل انقلاب بیش از 65 جاسوس آمریکایی صحیح و سالم به کشورشان بازگردانده شد، آن زمان هم آمریکا تعهداتی داده بود که به آنها عمل نکرد. این کشور همیشه بی صداقتی و عدم پایبندی خود به تعهدات را به جهانیان نشان داده است.

 

وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب با وجود اینکه در مورد عدم پایبندی آمریکا به تعهداتش هشدار داد اما با این حال به کسانی که به مذاکرات خوشبین بودند اجازه مذاکره داد تا برایشان بی صداقتی و شیطنت آمریکایی‌ها ثابت شود.

 

عضو فراکیسیون رهروان ولایت مجلس با اشاره به پایبندی ایران به مواضع منطقی و عقلانی، گفت: اینکه آمریکایی‌ها بیایند و بعد از برجام تحریم‌های دیگری علیه ایران وضع کنند اصلا بعید نیست. جمهوری اسلامی ایران در سایه‌ی همین تحریم‌ها رشد و پیشرفت کرده است، اگر کنگره تحریم‌های جدید وضع کند چهره‌ی پلید خود را برای اذهان عمومی روشن خواهد کرد.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تاکید رهبری به محدودیت مذاکرات ایران و آمریکا در حوزه هسته‌ای و اشتیاق برخی از مسئولین به مذاکره در حوزه‌های دیگر با آمریکا، اذعان کرد: دشمن حتی یگ گام مثبت هم بر نداشته که ما برویم و در موارد دیگر هم با آنان مذاکره کنیم، در مورد حقوق بشر دروغین آمریکا یا فرهنگ 200 ساله‌شان؟

 

وی تصریح کرد: آمریکا به راحتی دست به نسل کشی می‌زند و از طرفی دیگر موضوع حقوق بشر را مطرح می‌کند، کشوری 200 ساله می‌خواهد ایرانی را که فرهنگش قدمت چندین هزارساله دارد را با خود همراه کند و این شدنی نیست.


آخرین اخبار آخرین اخبار