پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس مرکز راهبردی سپاه الغدیر استان یزد:

ایران با اندیشه «بسیج» به قله برترین‌های جهان می‌رسد


رئیس مرکز راهبردی و سیاست‌گذاری سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه بسیج فضایی است که در آن برترین‌ها بدست می‌آید، تأکید کرد: بزرگترین و عمیق ترین آرمان‌ها در مکتب اسلام وجود دارد و باید جمهوری اسلامی ایران با اندیشه های بسیج نگاه کند و ببیند و در قله برترین‌های جهان قرار گیرد.

به گزارش یزد رسا به نقل از یزد آوا، رئیس مرکز راهبردی و سیاست‌گذاری سپاه الغدیر استان یزد در مجمع بسیج شهرستان یزد گفت: فلسفه خلقت این عالم قرب به خداست و کامل ترین، جامع ترین و عالی ترین مقام برای هر موجودی به ویژه انسان معرفت الله است، معرفت الله ذهنی و مفهومی نیست و کسی که به آن دست پیدا کند در جایگاه معرفت الله قرار می‌گیرد.

غلامحسین دشتی افزود: اولین چیزی که دین به انسان می‌دهد این است که  خداوند از هر چیزی بزرگتر است و اگر مساجد قدیمی و شخصیت های بزرگ مانند سعدی، حافظ و غیره ماندگار شدند و هر چه دانش بشری افزایش می‌یابد اینها تازه تر و ماندگارتر می شوند و مهم تر جلوه می کنند به این دلیل است که خود را و کار خود را متعلق به خدا می دانستند و سعی می کردند براساس این مدل که باید بهترین را انجام دهند به اندیشه ورزی وخود سازی پراختند.

معاون سابق سیاسی امنیتی استاندار یزد با بیان اینکه بسیج فضایی است که در آن برترین‌ها بدست می‌آید، تأکید کرد: بزرگترین و عمیق ترین آرمان‌ها در مکتب اسلام وجود دارد و باید جمهوری اسلامی ایران با اندیشه های بسیج نگاه کند و ببیند و در قله برترین‌های جهان قرار گیرد.

«عزیزالله سیفی» رئیس مجمع بسیج شهرستان یزد نیز در این مراسم  گفت: بسیج نهادی است که رابطه بین مردم و نظام را برقرار می‌کند و از آنجا که بسیج از خود مردم و مسئولیت آن با مردم است، نظام اسلامی حفظ خواهد شد.

وی با بیان اینکه امروزه تداوم حکومت را در ارتباط قوی تر با مردم دانسته‌اند، ادامه داد: بسیج یکی از محکمترین پایه‌ حکومت‌ها در  دنیاست و دنیا به این شیوه غبطه می‌خورد.

سیفی با بیان اینکه دشمن به دنبال تخریب پایه‌های بسیج است، یادآور شد: بسیج امروز بازوی پرتوانی برای ولایت است و علت شکست همه توطئه‌های انقلاب و نظام در کشورما به خاطر ولایت است و باید گوش به فرمان ولایت بود تا نظام را تقویت کرد.

وی گستردگی و هماهنگی بین اقشار مختلف را از اهداف بسیج عنوان کرد و ادامه داد: بسیج در همه گروه ها وجود دارد و نظام های اجتماعی ما را در برمی‌گیرد و وقتی همه اینها در کنار هم قرار می‌گیرند موجب هماهنگی در کشور می‌شوند و دشمن در صدد ضربه زدن به اتحاد و وحدتی است که در بسیج وجود دارد.

رئیس مجمع بسیج شهرستان یزد خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های بسیج که دشمن با آن مبارزه می‌کند و سعی می‌کند به خاطر آن بسیج را تضعیف کند غیرقابل پیس بینی بودن آن است؛ دشمن با وجود بسیج به هیچ وجه نمی تواند علیه کشور و اداره کشور ما تصمیممی بگیرد.

سیفی با بیان اینکه بسیج موجب ابهت وقدرت جمهوری اسلامی است،  تأکید کرد:بسیج نهادی است که گوشش به فرمان رهبری است و به فرمان رهبری به میدان می آید، دشمن نمی تواند متوجه افکار بسیج شود و خود نیز به این اعتراف می‌کنند که با تمام تلاشی که دارند نمی توانند بسیج را پیش بینی و کنترل کنند.
 

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار