پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده آموزشگاه رزم مقدماتی آیت الله خاتمی یزد:

ایمان رزمندگان؛ تاکتیک های شرق و غرب را در هم ریخته است/فتح خرمشهر؛ درسی برای پیشرفت انقلاب


فرمانده آموزشگاه آیت الله خاتمی یزد گفت: فتح خرمشهر باید درسی برای پیشرفت انقلاب و حرکت در مسیر آن باشد.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزد رسا، سردار کاظم میر حسینی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان یزد به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: در دفاع مقدس برای ما ثابت شد پیروی از ولایت و دستوارات امام (ره) اصلی اساسی در پیروزی بود که با توکل برخدا و وحدت نیروهای مسلح و خود باوری که امام به رزمندگان دادند سبب شد نیروهای مسلح به خود بیایند و موفق میدان جنگ باشند.


وی با بیان اینکه ایمان به خدا توانست غالب بر تکنیک و تاکتیک های شرق و غرب باشد افزود: صدام خرمشهر را همچون صدی آهنین و میدانی مین در آورده بود و آنچنان از خود مطمئن بود که گفته بود اگر ایرانی ها توانستند خرمشهر را باز گیرند من کلید بصره را به انها می دهم ولی رزمندگان اسلام تفکر جنگیدن را عوض کردند و توانستد برنده این میدان باشند.

میر حسینی اذعان کرد: فتح خرمشهر محصول مقاومت، ایثار و شهادت‌طلبی فرزندان ملت ایران در جبهه‌های نبرد با دینی و ملی است که می‌تواند تاریخ‌ساز واقع شود.
فرمانده آموزشگاه آیت الله خاتمی یزد تصریح کرد: با پیروزی عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد ماه سال 61 معادلات و محاسبات ابرقدرت‌های شرق و غرب در عرصه جنگ تحمیلی بر هم ریخت.
وی با اشاره به عملیات بیت المقدس و سالروز آزادسازی خرمشهر افزود: دشمن همه خرمشهر را مسلح  و موانعی را ایجاد کرده بود تا رزمندگان اسلام نتوانند پیشرفتی داشته باشند اما آنها با ادای تکلیف و توکل به خداوند پیروز شدند و این درس را به ما داد که هر چند سلاح دشمن سخت باشد نباید در مقابل آن هراسید.
سردار میر حسینی یادآور شد: فتح خرمشهر باید درسی برای پیشرفت انقلاب و حرکت در مسیر آن باشد.
فرمانده دفاع مقدس با بیان اینکه ما فرهنگ غنی اسلامی داریم گفت: اگر با فکر و فرهنگ دینی در مسیر اسلام حرکت کنیم می توانیم ثابت کنیم که در راه استمرار خون شهداء هیچ مانعی نمی توانند ایران را از رسیدن به اهداف خودش باز دارد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار آخرین اخبار