پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانداه سپاه الغدیر استان یزد در بافق:

بااستقامت،پشتکار و توکل مردم شکست امریکا حتمی است/غواصانی نیاز داریم تا میادین سیم خاردار بی حجابی را خنثی کنند


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت:خدا «آب» را نازل میکند نه آمریکا و باتوجه به اینکه ۳۰سال درتحریم هستیم و خدا همه چیز به ما داده است و آمریکا قرار نیست چیزی بدهد.

به گزارش یزد امــــــــروز به نقل از بافق خبر،سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد شب گذشته در جمع بسیجیان پایگاه امام رضا(ع) موسسه خیریه بیت الرضا(ع) ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) به برآورده شدن حوائج با توسل به امامان اشاره کرد و گفت:معاویه نیز چون صاحب اولاد نمی شد دست به دامن امام حسن مجتبی (ع) شد که ایشان استغفار زیاد را به او آموخت.

وی ادامه داد:خدا آب را نازل میکند نه آمریکا و باتوجه به اینکه ۳۰سال درتحریم هستیم و خدا همه چیز به ما داده است و آمریکا قرار نیست چیزی بدهد.

این فرمانده سپاه ضمن اشاره به روز قدس اظهار داشت: امریکا بداند ملت عزیزایران همراه با سایر ملت های جهان ومسلمانان حماسه خلق میکند.مردم  درروزجهانی قدس امسال شعار مرگ  برسه رژیم کودک امریکا ،اسرائیل غاصب وال سعودصهیونیستی خواهند داد.

سردارفتوحی تاکید کرد:با استقامت ،پشتکار و توکل مردم شکست امریکا حتمی است.

وی گفت: امروز به برکت خون شهدا  امریکا به یک نمایشگاه بزرگ ازشکست های پی درپی دردنیا ودرمنطقه تبدیل شده است .

فرمانده سپاه الغدیر یزد با اشاره به هواداری عده ای در رسانه های خود از آمریکا یادآور شد اکنون دانشمندان امریکایی به فروپاشی آمریکا رسیده اند در حالیکه این عده در ایران از آمریکا دم می زنند.

وی اطاعت از ولایت فقیه را رمز پیروزی دانست و خاطر نشان ساخت:تمدن غرب رو به افول است و تمدن اسلامی در حال شکل گیری است.

سردارفتوحی به پیروزی جمهوری اسلامی ایران در بیرون از مرزها اشاره کرد و بیان داشت:حاصل تحریم های دشمن تا کنون برای کشور پیشرفت در علوم هسته ای،سلول های بنیادی،علوم نظامی و هوافضا می باشد.

 وی ادامه داد:دشمن در تلاش است دین ما را بگیرد لذاوظیفه این است که دستگاههای دولتی اسلامی بشود و با اینکار کشور و جامعه اسلامی می شود و مقدمات ظهور آماده می شود.

سردار فتوحی افزود: امروز دشمن در کوچه ها سیم خاردار بی حجابی و بی عفتی کاشته است و ما غواص می خواهیم تا این میادین را پاکسازی کنند.آخرین اخبار آخرین اخبار