پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


بادیگاردها؛ جور موسوی لاری را کشیدند +فیلم و عکس


پاسخ های آبکی به همراه اقدامات دبیر تشکل توسعه و اعتدال در گزینش جهت دار سولات و کنار گذاشتن سولات اصلی دانشجویان موجبات خشم دانشجویان را فراهم نموده و موسوی لاری که در پاسخ به این سولات حرفی برای گفتن نداشت مجبور به ترک جلسه شد.

به گزارش  یزدرسا به نقل از  عصرسیاست، سخنرانی موسوی لاری در دانشگاه یزد که با موضوع انتخابات پیش رو از سوی تشکل توسعه و اعتدال تدارک دیده شده بود به واسطه اقدامات رئیس تشکل توسعه و اعتدال در گزینش هدایت شده سوالات و پاسخ های تکراری موسوی لاری را که دانشحویان را قانع نکرده بود باعث خشم دانشجویان شد و وی نیز که از پاسخ گویی به دانشجویان مستاصل شده بود سخنرانی را رها کرده و از سالن خارج شد!
 
موسوی لاری در پاسخ به سولات دانشجویان بدون توجه به اصل موضوع از پاسخ دادن طفره می رفت. وی در پاسخ به یکی از دانشجویان در خصوص نظرش در خصوص امحائ 1700 تن سیب زمینی گفت: در برابر فساد بابک زنجانی هیچ است که همین موضوع خشم دانشجویان را در پی داشت و آن ها از پاسخ به اظهارات آبکی وی گفتند  نباید چون دیگری خطا کرده مجوز خطای دیگری باشد. 
 
همین پاسخ های آبکی به همراه اقدامات دبیر تشکل توسعه و اعتدال در گزینش جهت دار سولات و کنار گذاشتن سولات اصلی دانشجویان موجبات خشم دانشجویان را فراهم کرده و موسوی لاری که در پاسخ به این سولات حرفی برای گفتن نداشت جلسه را ترک گرد.
 
برخی از دانشجویان که از پاسخ های موسوی لاری قانع نشده بودند با هراهمی وی قصد گرفتن پاسخ سوالات خود را از وی را داشتند که محافظان وی به دانشجویان حمله کرده و پای دبیر یکی از تشکل های دانشجویی را شکستند.
 
* به گفته برخی حاضران این گونه برخوردهای امنیتی از ابتدای این سخنرانی وجود داشته و بسیاری از مسئولین برگذاری بارها کارت های دانشجویی دانشجویان را چک می کردند. در همین راستا برخی از اعضای حراست دانشگاه یزد برخی از دانشجویان منتقد را تهدید کرده و مانع از سوال پرسیدن شده اند.
 
گفتنی است موسوی لاری دست داشتن در دو فتنه 78 و 88 ر ا در کارنامه خود دارد.
 
 
انتهای پیام/آ
 
 


Loading the player...آخرین اخبار آخرین اخبار