پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

استاندار یزد در جمع اعضای ستاد بزرگداشت دهه فجر:

بازاریان یزد، در بزرگداشت دهه فجر، مشارکت کنند/لزوم تشریح اهداف و آرمان های انقلاب برای نسل جوان


استاندار یزد با تاکید برهمکاری و همیاری بازار و بازرایان استان با دستگاه های مسئول در برگزاری برنامه های دهه فجر گفت: از قدیم الایام بازرایان یزد به تدین شهرت داشته ودر جریان انقلاب نیز خدمات بزرگی ارائه کرده و باید در ایام الله دهه فجر نیز کوشا باشند.

به گزارش خبرنگار یزد امــــــروز؛ استاندار یزد درجمع اعضای ستاد بزرگداشت سی و شمشین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی متعلق به  همه مردم بوده و باید همه کارهای آن بر دوش مردم باشد.


سید محمد میرمحمدی افزود: امروزه باید اهداف و آرمان های انقلاب برای نسل جوان تبیین و تشریح شود.


میرمحمدی دهه فجررا منبع انوار ارزش های اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: آرمان های انقلاب در این دهه فروزان تر شده و باید به  گونه ای در جامعه متجلی شود که روز به روز بر بالندگی نظام مقدس اسلامی بیافزاید.


استاندار خطاب به اعضای ستاد گفت: در زمینه اطلاع رسانی باید علاوه بر نوع و محتوای برنامه ها،  زمان اجرای آن ها نیز به مردم اطلاع داده شود.


استاندار یزد با تاکید برهمکاری و همیاری بازار و بازرایان استان با دستگاه های مسئول در برگزاری برنامه های دهه فجر گفت: از قدیم الایام بازرایان یزد به تدین شهرت داشته ودر جریان انقلاب نیز خدمات بزرگی ارائه  کرده و در باید ایام الله دهه فجر نیز کوشا باشند.


وی با بیان اهمیت کیفیت برنامه های دهه فجر نسبت به کمیت آن ها ابرازامیدواری کرد:علما، اندیشمندان و مسئولین استان در ایام الله دهه فجر با تبیین ارزش ها و دستاوردهای نظام در طول این سی وشش سال، مردم و به ویژه نسل جوان را از موقعیت ارزشمندی که در دوران پس از انقلاب برای کشور به وجود آمده آگاه سازند.


استاندار یزد با اشاره به پیام خاص انقلاب اسلامی برای مردم منطقه وجهان ابراز داشت: امروزشرایط جدید منطقه و فرصت مغتنم بیداری اسلامی ، موقعیتی را به وجود آورده تا ملت بزرگ ایرا ن پیام خود را یعنی  استقلال، آزادی و ظلم ستیزی را در گوش جهانیان  طنین انداز کند.


آخرین اخبار آخرین اخبار