پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس كارگروه اجتماعی مجمع بسیج یزد:

باید از نخبگان بسیجی در پیشبرد اهداف جامعه استفاده کرد


رئیس كارگروه اجتماعی مجمع بسیج استان یزد گفت: باید از ظرفیت نخبگان بسیجی در پیشبرد اهداف جامعه استفاده کرد.

به گزارش یزدامروز؛رئیس كارگروه اجتماعی مجمع بسیج یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، اظهار كرد: این كارگروه از سال ٩٢ با هدف تولید فكر، ایده و راهكار برای كمك به تحقق جامعه اسلامی و تشكیل بسیج ده ها میلیونی می باشد.

دكتر رفاهی افزود: كارگروه اجتماعی با تشكیل جلسات اتاق فكر و بهره برداری از نظرات افراد خبره از اقشار مختلف و استفاده از كارشناسان معتبر آزموده فعالیت خود را شروع كرده و توانسته است در این مدت موضوعات مختلف اجتماعی را مورد مطالعه قرار داده و راهكار های تخصصی برای اجرا یا پیشگیری معضل اجتماعی را به مسئولین ارائه دهد.

وی گفت: این كارگروه در استان با حضور ١٨٠ نفر از كارشناسان نخبه، تشكیل ١٣ كارگروه داده كه یكی از آنها به صورت استانی و ١٢ كارگروه شهرستانی برگزار می شود.

معاون اجتماعی دادگستری استان یزد با بیان اینکه باید از ظرفیت نخبگان بسیجی در پیشبرد اهداف جامعه استفاده کرد، ادامه داد: كارگروه اجتماعی مجمع بسیج استان یزد به صورت منظم و ماهیانه تشكیل می شود و تاكنون ٣٩ جلسه با كارشناسان برگزار شده است.

وی به ویژگی های این كارگروه تخصصی اشاره كرد و گفت: جمع اندیشی و تجمع دانایی های، دغدغه آفرینی همراه با فكر ورزی و فكر سازی، زمینه سازی برای بروز خود آگاهی و بستر سازی برای ورود به عرصه جدید اندیشه و خردمندی از جمله ویژگی ها این كارگروه می باشد.

رفاهی احیای فرهنگ فكر كردن، ارتقا كیفی رفتار مدیریتی، ایده پردازی، تصمیم سازی عالمانه نقد پذیری و پرسش آفرینی از جمه كار كردهای كارگروه اجتماعی مجمع بسیج می باشد.

وی با بیان این مطلب كه كارگروه اجتماعی مجمع بسیج یزد برای رسیدن به بهترین بهره وری و كمترین اتلاف وقت برای رسیدن به اهداف خود عمل می كند، اذعان كرد: تحكیم خانواده، فرصت ها، تهدیدات، سبك زندگی تحدید نسل از مباحث اولویت دار و قابل بحث در این كارگروه می باشد.

رئیس كارگروه اجتماعی مجمع بسیج یزد افزود: در حوزه امنیت اخلاقی مسائل مربوط به امر به معروف و نهی از منكر، عفاف و حجاب، روابط نامطلوب دختر و پسر و نحوه در پوشش از دیگر مباحث اولویت دار در كارگروه اجتماعی می باشد.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار