پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

کاندیدای بزرگترین حوزه انتخابیه کشور:

باید تمام هم وغم خود را در جهت تقویت جبهه های مقابل استکبار بسیج کنیم/استکبارستیزی یک دیدگاه قرآنی است؛ نه فردی


کاندیدای بزرگترین حوزه انتخابیه کشور گفت: باید به عنوان یک مسلمان باید تمام هم وغم خود را در جهت تقویت جبهه های مقابل استکبار بسیج کنیم.

محمد رضا بابایی کاندیدای بزرگترین حوزه انتخابیه کشور و از اعضای لیست ائتلاف اصولگرایان در مصاحبه اختصاصی با یزد امروز؛ با بیان اینکه ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار فلسفه وجودی جمهوری اسلامی است گفت: طبیعی است که اسلام سر سازگاری با ظالم نداشته و وظیفه انسانی، اخلاقی و اسلامی یک مسلمان حکم می کند که با کشور ظالم مقابله داشته باشد

بابایی افزود: بنابراین دیدگاه استکبارستیزی یک دیدگاه فردی نبوده بلکه جزیی از دیدگاه قرآنی است وهر فرد مسلمان باید در مقابل ظلم وستم بایستد و زیربار آن نرود.

وی درباره اینکه حمایت از جبهه های مقاومت در اندیشه یک نماینده مجلس شورای اسلامی چه جایگاهی دارد اظهار داشت: بر اساس روایتی از نبی مکرم اسلام که فرمودند: «کسی که صبح کند و اهمیتی به کارهای مسلمانان ندهد او از آنان نبوده و کسی که صدای مردی بشنود که فریاد کمک خواهی از مسلمانان را سر دهد و پاسخش را ندهد مسلمان نیست» نمی توان ادعای مسلمانی داشت در حالی که دغدغه مظلومان عالم را نداشته و نسبت به اتفاقات پیرامون خود بی تفاوت باشد

معاون سابق استاندار یزد تاکید کرد: بنابراین باید به عنوان یک مسلمان باید تمام هم وغم خود را در جهت تقویت جبهه های مقابل استکبار بسیج کنیم.

وی اصل ولایت فقیه را اصلی نورانی منبعث از تعالیم آسمانی و قرآنی دانست و گفت: علمای قبل از امام راحل با توجه به آیه ولایت بر اصل ولایت فقیه که در ادامه ولایت خداست صحه گذاشتند و امام (ره) این اصل را پایه گذاری کردند.

بابایی ادامه داد: امروز افتخار ما این است که در زیر سایه ولایت زندگی می‌کنیم و باید بر اساس آموزه‌های دینی و الهی مطیع و گوش‌به‌فرمان ولایت باشیم.


آخرین اخبار آخرین اخبار